ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Michael14'ün Ölümsüz Eserlerinden = İhanetin Bedeli[+13] (Aşk-ı Memnu'ya çok benziyor :D)

YazarMesaj
Michael14
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
Michael14

Erkek Mesaj Sayısı : 337
Oyundaki Nicki : Kholpashali
Mesajı : Ov Ye Men

Michael14'ün Ölümsüz Eserlerinden = İhanetin Bedeli[+13] (Aşk-ı Memnu'ya çok benziyor :D) Empty
MesajKonu: Michael14'ün Ölümsüz Eserlerinden = İhanetin Bedeli[+13] (Aşk-ı Memnu'ya çok benziyor :D)   Michael14'ün Ölümsüz Eserlerinden = İhanetin Bedeli[+13] (Aşk-ı Memnu'ya çok benziyor :D) Icon_minitimeSalı Haz. 29 2010, 10:25

Ben Carmine Cuneo,Cuneo ailesinin lideriyim.Kardeşim Alexi Cuneo.Benim ile aynı yetkiye sahip sayılır.Tek amacımız,ezeli düşmanımız olan Barzini ailesinin kökünü kurutmaktır.Bunun için bir plan yaptık.O gün Alexi çok yorgundu.Holdinge geldi,odasına girdi,kapısını kapadı.Yanına gittim ;
Ben : *Tık Tık Tık*Alexi ?
-Gel abi.
Kapıyı açtım.
Ben : Yorgun görünüyorsun.
-Evet.
Ben : Biraz çıkıp dolaşalımmı ?
-Yorgunum abi.
*Arkamı dönüp giderken ; *
-..Dur.Beni Lisa'yı görmeye bırakırmısın ? Sonrada Oto Galerisine Gelicem Sen Orada Ol.
Ben : Tabi...
Holdingin Kapısından çıktık,Bmw x6'ya bindik.Direksiyon başında ben vardım.Anahtarı kontağa taktım,çevirdim,motoru çalıştırdım.Gaza bastım.Holding'den çıktım.Lisa bir tamirhanede çalışıyordu.Alexi ile çıkıyordu.Çıkalı çok uzun olmadı zaten.Alexi onun tamirhane'de çalışmasına izin vermiyordu.Lisa bu işi istiyerek yapıyordu.Ama Alexi elinde sonunda Lisa'yı holding'e getirecekti.Bende kabul ettim.Tamirhaneye vardık.Alexi'yi bıraktım.Gaza bastım.Oto Galerisine ıssız bir yoldan gidiyor.Cam açıktı.Ağlama sesleri duydum.
Sessizce arabadan indim ve sese doğru yaklaştım.Çalıların üstünden geçtiğim için çıtırtı sesleri geliyordu.Ses çıkarmamaya özen gösterdim.Ağaç dallarının arasından baktım.Emilio Barzini,Elinde silahı ile bir genç kadının kafasına silah doğrultmuş.Arabadası da benim arabamın önünde.Hemen belimi yokladım ve Deagle'mi çektim.Deagle'yi gizlice Barzini'ye doğrulttum.Tetiği çekicekken bacağıma çalı battı.Hafif sarsıldım ve mermi Barzini'nin bacağına geldi.Sıkmaya çalıştım ama hep ıska geçti.Emilio arabasına bindi ve hemen oradan kaçtı.Ateş ettim camını kırdım.Sonra hemen kızın yanına gittim.Çok güzeldi.Konuştuk.Onu Holding'e getirdim.Karşıma oturtturdum.Alexi'yi aradım.Geldi oda.Alexi'de aşık olmuştu o kıza.2 Kişi o kızı seviyorduk.Alexi dalmıştı iyice.Hafif öksürmem ile birlikte Alexi kendine geldi.Ona neden böyle bir duruma düştüğünü sordum.Yanıtladı ;
- Emilio Barzini benim kocamdı.Onun ile birlikte olmayı istemiyordum ama beni zorladı.Sonra onu çok kızdırdım,beni oraya götürdü ve başıma silah dayadı.
Ben : Anladım...
Normalde Barzini'leri hemen temizleriz fakat aşıktım.
Ben : Bizim ile birlikte çalışmaya ne dersin peki ?
- Olur...
Ben : Tamam,istersen duş al,rahatla.
Alexi'nin kulağına eğildim ;
Ben : Ona bir oda ver.
Alexi başını olumlu yönde salladı.Yarım saat sonra kız odasında dinleniyordu.Bizde Alexi ile konuşuyorduk.
Alexi : Çok güzel..Değil mi ?
Ben : Alexi'ye ters ters baktım ve ekledim ;
- Alexi.O benim.Anladın mı ? Sen Lisa'nın yanına git,hadi.
Alexi çok bozuldu ve holding'den çıktı.Kız odasından çıkmıştı.Bana doğru yürüyordu.
Ben : [Mırıldama] Çok güzelsin.
- Efendim ?
Ben : Eee.Gel otur da tanışalım..
- Peki efendim.
Ben : İsmin nedir ?
- Kristen
Ben : Sana ayda 20 bin papel yazıyorum.Anlaştık mı ?
- 20 bin papel mi ? Çok değilmi.
Ben : [Gülümseyerek] Biz zengin bir holdingiz...
Ben : Açmısın ?
Kristen : [Gülümseyerek] Hayır.
Ben : Pekala..
Pekala demem ile birlikte odama gittim.Siyah takım elbisemi giydim.Gardolabımın alt çekmecesinden Altın Deagle'mi aldım ve belime sıkıştırdım.Odadan çıktım,Kristen'ın yanına gidiyordum.
Ben : Pekala,Benim ile yemeğe çıkmaya ne dersin ?
Kristen : [Sevindi] Ciddi misin ?
Ben : [Gülümseyerek]Tabii.
Alexi korumaların yanında sohbet ediyordu.Ben Kristen ile arabaya bindim ve en lüks lokanta'ya gittik.Bizi Alexi gördü.Yüzü birden bozuldu.Alexi'ye göz kırptım.Ertesi gün ; Yatağımdan kalktım.Odanın pencerelerini açtım.Alexi ile Kristen arabaya bindiler.Öpüştüler.Birden yatağa oturdum.Hemen telefona sarıldım.Alexi'yi aradım.Gizlice onları gözetliyordum odadan.
- Alexi hemen Holdinge gel ! Benim odama ! Çabuk.
*Telefon kapanır* Hemen Odamda Duvarda Asılı Olan M16'yı aldım.Köşeye bıraktım.Takım elbisemi giydim ve M16'yı tekrar elime aldım.Alexi kapıdan içeri girdi.Ben karşısında idim.Silahı Alexi'ye doğrulttum.Taradım.Alexi kanlar içinde yere serildi.Arkansından Kristen Geldi.Kristen'i de taradım.Oda Alexi'nin arkasında idi.Koruma Alexi'nin kankasıydı.Arkadaşıydı.Önümde küçük süs havuzu vardı.Ben Bir üst kattaydım.Yanda 2 tane merdiven vardı,aşağıya inen.Alexi'nin arkadaşı olan koruma hemen cephanelikten pompalıyı aldı.Ben silahımı oraya buraya sallayarak bağırıyordum.
Ben : Bana nasıl ihanet edersiniz haa !!! Nasıl ????????????
Arka odadan koruma yaklaşıyordu.Silahımı yere attım,bağırmaya devam ediyordum.Sırtıma pompalıyı dayadı.Hissetmedim hiç.Tetiği çekti.2 Kolumu açtırdım.Önümde demirlik vardı.Demirlik kırıldı ve aşağıya düştüm,havuza.O koruma bizim ne kaliteli aile olduğumuzu bilir.Kendi bundan sonra yaşamayacağını bildiği için pompalıyı yere attı.Belinden Deaglesini çekti.Kafasına sıktı.

NOT : ScarFace filimini izleyenler son sahneyi oradan aldığımı biliyordur :F

Michael14'ün Ölümsüz Eserlerinden = İhanetin Bedeli[+13] (Aşk-ı Memnu'ya çok benziyor :D)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 22.07.2008 de her penguen hayalete benziyor.