ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)

+2
$éncİ
bunny_blg
6 posters
YazarMesaj
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Empty
MesajKonu: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 16 2010, 09:58

Bilgisayara giremediğimiz zamanları yazalım :)

Aralığın sonlarıydı.Bir gün bilgisayarı açmıştım.Açtım ama açılmadı.Sürekli kendini yeniden başlatıyodu.Akşam babama söyledim.1 hafta geciktirdi.Neymiş işi varmış.Sonra kasayı götürdü.3 gün de onu bekledim.Tabi ben o arada televizyon, dvd(veya vcd), telefon üçgenindeydim.Daha sonrada babam bilerek 1 hafta getirmedi galiba - orasını tam hatırlayamıyorum- Tabi ben sıkılıyordum.Koskoca apartmanda benden başka çocukta yok ki dışarı çıkıp oynayalım!Neyse işte 2010'a girdik falan derken 4-5 gün sonra bilgisayar geldi.3 hafta ayrı kaldım.Babamın getirdiği akşam bilgisayarı açtım 2-3 saat.Eğer bilgisayar tekrar bozulur da içindekiler silinirse diye babama 500 gb'lık yedek hard disk aldırdım.Bilgisayarı yedekledim xD

Ellerim koptu yazana kadar xD Siz de yazın...
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

Kadın Mesaj Sayısı : 3670
Oyundaki Nicki : moruk7

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 16 2010, 13:08

Şubat gibiydi.Bilgisayarı açmak için yanına gittim.Ama açılmadı.Sürekli yeniden başlatıyordu kendini (bilge seninki gibi ).Babamı aradım ve durumu söyledim.İlk önce bir kaç usta geldi bilgisayar için ama olmadı.Aradan 2 hafta geçti babam ancak götürdü servise...Serviste 1.5 hafta gibi sürdü...Bilgisayarımı getirdiler erken teşhis dediler xD Hard diski yanmış ( nasıl oldu hala anlamadım ama xD ) eğer biraz daha gecikseydi diğer parçalarada zarar vericekmiş :D

Kuzenim bizdeydi pc böyle olmadan 1 gün önce. (kuzen daha önce pc nin başka şeylerini bozuştu ) o yüzden o yaptı sandım ve hırsımdan ağladım xD
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeÇarş. Haz. 16 2010, 13:12

Her şey bugün başladı...İnternette dolaşıyodum.Birden karşıma mavi bi ekran çıktı.SOrun şundan kaynaklanıyormuş: eamon.sys birkaç defa daha olmuştu. ama reset çekince düzeliyo.buna çözüm bulamıyorum.Sanırsam, eğer, galiba, bilmiyorum, ama virüs programından olabilir...
_Hilines_
Aktif Penguen s1
Aktif Penguen s1

Kadın Mesaj Sayısı : 90
Oyundaki Nicki : Hilalmrc
Takıldığı Mekan : Summit, genelde EPF Command Room
Mesajı : pAtLaMa ve pAtLaTmA ZaMaNı!!!

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeCuma Haz. 25 2010, 13:50

herşey 2009- ekim ayında(Galiba başladı.)
Bilgisayarda yaklaşık 2 saattir kuzimle oyun oynuyorduk. susadığımdan dolayı mutfağa gittim. sonra çatırt diye bir ses dudum. kuzenim, yazıcı monitor, klavye, ve KASA gibi malzleri yere düşürmüştü. Ama olay bu değildi. Kasanın 2YE AYRILMIŞ olmasıydı. 1 yıldır giremiyordum, geçen ay yenisini aldık.
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeCuma Haz. 25 2010, 14:48

_Hilines_ demiş ki:
herşey 2009- ekim ayında(Galiba başladı.)
Bilgisayarda yaklaşık 2 saattir kuzimle oyun oynuyorduk. susadığımdan dolayı mutfağa gittim. sonra çatırt diye bir ses dudum. kuzenim, yazıcı monitor, klavye, ve KASA gibi malzleri yere düşürmüştü. Ama olay bu değildi. Kasanın 2YE AYRILMIŞ olmasıydı. 1 yıldır giremiyordum, geçen ay yenisini aldık.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] geçmiş olsun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Allah kimseye vermesin
kasayı 2 ye ayrılmış bi şekilde görmek kabus gibi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeCuma Haz. 25 2010, 14:52

Allah'tan benim kasa yerde :)
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeCuma Haz. 25 2010, 15:03

Benimde yerde :D
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeCuma Haz. 25 2010, 15:10

Ama devrilebilir de!!! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ahmet13
Yasaklı
Yasaklı
ahmet13

Erkek Mesaj Sayısı : 190
Mesajı : Kapalı!

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeCuma Haz. 25 2010, 15:12

evet
_Hilines_
Aktif Penguen s1
Aktif Penguen s1

Kadın Mesaj Sayısı : 90
Oyundaki Nicki : Hilalmrc
Takıldığı Mekan : Summit, genelde EPF Command Room
Mesajı : pAtLaMa ve pAtLaTmA ZaMaNı!!!

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeCuma Haz. 25 2010, 15:48

3 şey sölicem.
1. ahmet "evet" tamameiyle gereksiz bir mesajdır.
2.Tabikide kabus!!!O an ne hissettiğimi bilemezsiniz.
3.Sizinki iyi. Benimki yerden 50 cm yukarda iste:(
'*Tomb Raider
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
'*Tomb Raider

Erkek Mesaj Sayısı : 2553
Oyundaki Nicki : atooos ve Gengengu
Takıldığı Mekan : Blizzard
Mesajı : We're Oscar Mike

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeCuma Haz. 25 2010, 19:23

Geri Döndüm Aile Toplanmış Neyse Konuya Dönelim Şu SBS Haftasındaydı O Zaman Girmedim Ama Bağımlısı Olmuşum Girmediğim Zaman Çıldırıyordum
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimeC.tesi Haz. 26 2010, 07:10

mileycyrus123x demiş ki:
Ama devrilebilir de!!! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

4 tarafına da duvar yapıcam xD Benden kıymetli o kasa xD [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimePaz Haz. 27 2010, 11:24

Benimki sağlam.Hiçbir güç onu deviremez ;)
ahmet13
Yasaklı
Yasaklı
ahmet13

Erkek Mesaj Sayısı : 190
Mesajı : Kapalı!

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimePaz Haz. 27 2010, 13:15

Ben sabah bilgisayarı açıyordum.Açtım.Ama bilgisayar açılmadı.Tam açılırken kapanıyor.Endişelenmişdim.Sonra biraz bekledim denedim açıldı.
°NµCLeäR
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
°NµCLeäR

Erkek Mesaj Sayısı : 406
Oyundaki Nicki : MaViLi
Takıldığı Mekan : Nükleer Enerji Santrali xD
Mesajı : Now The NµCLeäR Time!

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimePaz Haz. 27 2010, 15:48

Bu olay bikaç hafta önce oldu.
Benim ağabeyim Ankara'da okuyor.Okulu bitince eve geldi.Geldikten bikaç gün sonra "Sen bilgisayar bağımlısı olmuşsun." dedi.Sonra hiçbirşeyine iddaya girdik.İdda sonsuza dek sürecekti.İddaya göre ilk bilgisayar açan kaybedicek.Diyeceksiniz niye açmıyosunki nasılsa hiçbişeyine girmişsiniz diye.Ama ortada bi gurur meselesi var.O gün hiç bilgisayar açamadım.Tabi sıkıntıdan patlicaktım artık.Hatta öle bi duruma geldim ki evdeki eski "ateri"yi kurdum ve onunla oynadım.Akşam abim bilet bakmak için bilsayarını açınca kaybetti ve sonraki gün bilgisayarı açtım.
http://clubpenguin-iloc.tr.gg/
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimePaz Haz. 27 2010, 16:04

mileycyrus123x demiş ki:
Benimki sağlam.Hiçbir güç onu deviremez ;)

Önlem almak lazım xD [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimePtsi Haz. 28 2010, 10:28

Ne yapıyım her tarafında kablolar var zaten ;)
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimePerş. Tem. 01 2010, 11:22

Benim kasanın sol tarafı masaya dayanıyor arkası duvara ve kablolara arkadan öne doğruda kimse itemez ama sağ tarafa yıkılabilir xD
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)   Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :) Icon_minitimePerş. Tem. 01 2010, 14:41

Benimki sola yıkılabilir ;))

Bilgisayara Giremediğimiz Zamanları Anlatalım :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BiLgisayara Oturupta Hic Kalkmak IstemeyenLer Fun