ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Penpengu1'in Hayat Hikayesi

YazarMesaj
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

Penpengu1'in Hayat Hikayesi Empty
MesajKonu: Penpengu1'in Hayat Hikayesi   Penpengu1'in Hayat Hikayesi Icon_minitimePtsi Şub. 08 2010, 15:15

Merhaba ben Penpengu1.Şimdi size hayat hikayemi anlatacağım.Ben bir Free penguenim.Pufflelarımın isimleri kırmızı ve mavi.Bugün 582 yaşındayım.Ne zaman doğduğumu hatırlamıyorum.Bilirsiniz biz kimsesiz doğarız ama pufflelarla yeni bir aile kurarız.Ben ilk doğduğumda hemen pizzacılık yapmaya başladım.Eskiden çok fakirdim öyle böyle değildi.Evde aç pufflelarım beni beklerken ben hem pizzacvılık yapıyordum hem de geceleri Night Club'ta djlik yapıyordum.Her gün pizza yapıp para kazanıyorum.Birde tour ve ajan maaşıyla geçiniyorum daha ne olsun 120000 küsür coinsim var şimdi...Coins for Change'ye yardım yapmayı çok severim.Param azalınca direk pizza yapmaya giderim.Hile kullanmam!Bir sürü head itemim var.Genellikle pembe rengi kullanırım.Neyse hikayeye başlayalım.Bir gün ajan görevlerini yapıyordum.Hangi görev olduğunu hatırlamıyorum hatırlamak da istemiyorum bir görevde beni şu beyaz ayı -adı lazım değil- kaçırdı.Sonra baktı ben serbest durmuyorum beni bırakıp pufflelarımı kaçırdı.Zavallı pufflelarım o ayının ajan telefonundan -onu kim ajan yaptıysa artık- beni arayıp çağırdılar bende onları kurtardım.Sonra ajan oldum işte.Bir süre sonra başımıza şu Sensei geldi ve ninja olduk.Şimdi zenginim coinsim neden bitmiyor sizce?Tabiki hergün çalışıyorum ve bizim itemler zaten free item.Anca arkaplanlar coinsle satılıyor.Bir ara Sensei amcayı gördüm, Rockhopper amcayı gördüm.Her neyse işte pek güzel olmasa da benim hayat hikayem de bu...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Penpengu1'in Hayat Hikayesi   Penpengu1'in Hayat Hikayesi Icon_minitimePerş. Şub. 11 2010, 14:29

Eve güzelmiş çok uzun yazmışsın :)
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

MesajKonu: Geri: Penpengu1'in Hayat Hikayesi   Penpengu1'in Hayat Hikayesi Icon_minitimePerş. Şub. 11 2010, 14:31

uzun mu sen uzun yazı görmemişsin xD

Penpengu1'in Hayat Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bir penguin hikayesi
» Hayat Var ve Vavien Damgasını Vurdu
» Ninja Olma Hikayesi!
» Ninja Olma Hikayesi
» Önemli : Cp hayat normale dönüyor.-Lütfen bakınız-.