ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

/// Yüzücüler Fun Kulüp /// Yüzmeyi Sevenler Buraya!!!

YazarMesaj
lovelycute
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
lovelycute

Kadın Mesaj Sayısı : 297
Oyundaki Nicki : lovelycute
Takıldığı Mekan : heryer
Mesajı : Facebookta beni bulan eklesin ve cptr yazsın Zeren GÜLEREN diye arayınca tek ben çıkıyorum

///  Yüzücüler Fun Kulüp ///    Yüzmeyi Sevenler Buraya!!! Empty
MesajKonu: /// Yüzücüler Fun Kulüp /// Yüzmeyi Sevenler Buraya!!!   ///  Yüzücüler Fun Kulüp ///    Yüzmeyi Sevenler Buraya!!! Icon_minitimePerş. Şub. 05 2009, 14:44

Yüzmeyi sevenler işte yüzücüler fun kulüp... Belirli günlerde toplanacak partiler yapacağız. Katılmak için

Başkan: Başkan bu partileri düzenleyecek başkan benim.

Yardımcı: Yardımcı olmak için en az 500 mesajınızın olması gerekiyor, bu partilerin düzenlenmesinde bana yardımcı olacak.

Kameraman: Kameraman bu partileri kameraya alacak partilerin videolarını ekleyecek. En az 400 mesaj

Fotoğrafçı: Fotoğrafçı partilerden resimler çekerek ekleyecek. En az 300 mesaj

Gazeteci: Tüm bu bilgileri toplayarak yüzücüler gazetesi oluşturacak. En az 450 mesaj

Haritacı: Bizim yol haritamızı hazırlayacak. En az 200 mesaj

Tourcu: Tourcu tour şapkasını takarak bize yolu gösterecek. En az 100 mesaj

Memberler: Üç member seçilecek onlar stilist in tasarladığı kıyafetleri giyerek bizi temsil edecekler. En az 100 mesaj

Stilist: Memberlerin kıyafetlerini tasarlayacak. En az 250 mesaj.

Grafiker: Bzim için imza oluşturacak katılan herkes bu imzayı kullanacak. En az 150 mesaj

Belirleyici: Bu partilerin nerede olacağını belirleyecek. En az 50 mesaj

Üyeler: Bu partilere katılacaklar. En az 20 mesaj

NOT: Yapamayacağınız işlere girişmeyin aksitaktirde uzaklaştırılır daha sonra atılırsınz.

100 üyemiz olana kadar bu partiler düzenlenmeyecek.

Katılmak isteyenler ne olmak istediklerini ve penguen isimlerini yazdırsın. Herkesi bekliyorum

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İşte böyle partilerde bizde parti yapacağız

En son lovelycute tarafından Cuma Şub. 06 2009, 12:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
lovelycute
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
lovelycute

Kadın Mesaj Sayısı : 297
Oyundaki Nicki : lovelycute
Takıldığı Mekan : heryer
Mesajı : Facebookta beni bulan eklesin ve cptr yazsın Zeren GÜLEREN diye arayınca tek ben çıkıyorum

///  Yüzücüler Fun Kulüp ///    Yüzmeyi Sevenler Buraya!!! Empty
MesajKonu: Geri: /// Yüzücüler Fun Kulüp /// Yüzmeyi Sevenler Buraya!!!   ///  Yüzücüler Fun Kulüp ///    Yüzmeyi Sevenler Buraya!!! Icon_minitimePerş. Şub. 05 2009, 21:44

flood için özür dilerim ama benim fun kulüpümün neyi eksik niye kimse katılmıyo yaaaaa 😢

/// Yüzücüler Fun Kulüp /// Yüzmeyi Sevenler Buraya!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» korn sevenler buraya
» Pizzacılar Fan Kulüp(28 üyeyiz Parti ve dost fan kulüp var)
» Süt içmeyi sevenler....
» Cp Sevenler Fun Club
» HeRocNs Sevenler