ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

yardım edinn

5 posters
YazarMesaj
yemboli
Aktif Penguen s1
Aktif Penguen s1
yemboli

yardım edinn Empty
MesajKonu: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 11:28

arkalar kusak kendiligindenmi gelcek yoksa geldiginde sensesi ilemi konusscaz
Moonay
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
Moonay

Kadın Mesaj Sayısı : 25
Oyundaki Nicki : moonay
Takıldığı Mekan : town
Mesajı : en şirin oyun

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 11:34

kuşak alımıyla ilgili bir çok konu var okusaydın keşke...
Jackass
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Jackass

Erkek Mesaj Sayısı : 2213
Oyundaki Nicki : Ghost
Takıldığı Mekan : Battlefield!
Mesajı : Do Not Engage! I Repeat Do Not Engage! Oscar Mike Out...

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 11:39

Dostum Oynaya Oynaya Kuşak Kazanıcaksın!
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 11:41

Burdada anlatıyorum

1-Sensei ile konuşun size deste verir.Sensei dojonun içinde 3 elementin resmi olan tabelanın altındaki minderdedir.Her kuşak kazandığınızda farklı deste almazsınız..

2-Mavi minderlerin olduğu yere tıklayarak veya sensei ile konuşup Competition Mode'dan düello yapabilirsiniz.Siyah kuşak olup ustalaşınca sensei ile düello yapabilirsiniz.
Not:Sensei ile düello için siyah kuşak gerekmiyor ama sensei usta oldugu icin sizinde baya gelismeniz lazım ki onu yenebilesiniz.

3-Maç kazandıkça kuşak kazanırsınız yendikten sonra(5 kere) sensei çıkar size beyaz kuşak verir aynı şekilde yine kazandıktan sonra yine çıkar ve sarı verir böyle devam eder.

3-Maçlarda Ateş Kartı Buzu(sayısı farketmez)alır.Buz Su Kartını alır(sayısı farketmez) su da ateşi alır(sayısı farketmez) eğer iki kartında hem elementi hem sayısı aynı ise beraberlik olur ama sadece element aynı sayı farklı ise fazla olan kazanır.

4-İtfayeci-Sled Yarışı-İş Makinesi vb. resimli kartlarında elementi vardır.
İtfayeci-Su
Sled Yarışı-Buz
İş Makinesi-Alev
Bu Kartlar oynandığında sürekli siz kazanmassınız sadece örn:İtfayeci kartını oynadınız onunla ateşi veya daha düşük sayılı bi su kartını alırsınız eğer karşınızdaki kart 1 sayılı buz elementi bile olsa sizi yenebilir.

5-4.de yazdıgım gibi kartlar oynandığında 1()9 gibi bi sembol çıkar bu demektir ki 10 sayılı bi buz kartı oynadıktan sonra 1 sayılı bi buz kartı oynadınız karşınızdaki sizinle aynı elementte daha yüksek sayı ile oynadı 1()9 sayesinde düşük olan yüksek sayılı kartı alır.Ama element farkı varsa bu geçerli değildir.

6-Kazanmak için Herhangi bi elementin 3 rengi ile de kazanmak veya farklı elementlerin 3 rengi ile kazanmak gerekir

örn:Ateş elementinin sarı-mor ve mavi renkleri sizin isminizin yazdıgı yerin altında varsa kazanırsınız

veya örn:Ateşin mavi Buzun-Mor Suyun sarı şekilleri sizin isminizin altında yazıyorsa kazanırsınız.
yemboli
Aktif Penguen s1
Aktif Penguen s1
yemboli

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 11:44

5 tur kazandim hiç bişşey gelmedi :(
Jackass
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Jackass

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 11:45

Yeşil Kuşak ;)
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 11:46

Ard arda kazanmak gerekiyor sanırım bende tam olarak bilmiyorum bunlar forumda bulduklarım
Jackass
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Jackass

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 11:49

Hayır Gerekmiyor Ben Yeniyorum Kaybediyorum Yeniyorum Kaybediyorum.... Böyle Böyle 5er kez oldu yeşil kuşak;)
Kenny McCormick
Dahi Penguen s3
Kenny McCormick

Erkek Mesaj Sayısı : 1746
Oyundaki Nicki : samed8
Takıldığı Mekan : Dojo

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 12:01

Competition Mode dışında yerdeki minderlerden oyunu oynarsak yinede kuşak kazanabilirmiyiz???
Jackass
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Jackass

yardım edinn Empty
MesajKonu: Geri: yardım edinn   yardım edinn Icon_minitimeSalı Kas. 18 2008, 12:07

Hayır Yani Ben Böyle Biliyorum Ama Kuşak Gördüğüm Kişilerin Hepsi Competition modundan giriyorlar 🇮🇸

yardım edinn
1 sayfadaki 1 sayfası