ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Uzun Cümle Kur

+9
kutupbeyaz
Onurhvs
Nightfire007
spcocuk
karakartal.`
ekkinn9876543210
witch
Sergüzeşt
»MéLîH«
13 posters
YazarMesaj
»MéLîH«
Ninja
Ninja
»MéLîH«

Erkek Mesaj Sayısı : 9193
Oyundaki Nicki : Mimifb!
Takıldığı Mekan : Summit
Mesajı : cybeRcix!

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeC.tesi Ara. 29 2007, 08:19

Cümleleri çok uzun kuralım.

Örnek:

Ali bir gün gidiyormuş ama nereye bilinmez olsa da okula gitmiş vb....
Sergüzeşt
Ninja
Ninja
Sergüzeşt

Erkek Mesaj Sayısı : 7940
Oyundaki Nicki : Kerem 25
Takıldığı Mekan : Mountain
Mesajı : Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeSalı Ocak 01 2008, 07:26

Kelimelerimi milimetrik hesaplarla yazdım ha!
Misafir
Misafir
Anonymous

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeSalı Ocak 01 2008, 07:31

bir insan bir insana gel beraber yemek yapıp alinin halasının karşıyakada bulunan tatlı ve şık gözüken tombul dükkanında bir kaç arkadaşlar satalım [/HAHA]işte bu uzun
witch
Gelişmiş Penguen s1
Gelişmiş Penguen s1
witch

Kadın Mesaj Sayısı : 256
Oyundaki Nicki : ceydagozde
Takıldığı Mekan : town
Mesajı : The cranberries

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeSalı Ocak 01 2008, 08:47

ayşe ile fatma yolda yürürken bir kurt karşılarına tam gelecekken kaçmaya çalışmaya çalışıyorken onlar çalışmaya çalışamadan kurt çalışmaya çalışmaya çalışmış.
ekkinn9876543210
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
ekkinn9876543210

Erkek Mesaj Sayısı : 381
Oyundaki Nicki : Ekin Aga
Takıldığı Mekan : summit
Mesajı : CPF(Club Penguin Forever)

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeSalı Ocak 01 2008, 13:02

birgün uzaydaki samanyolu galaksisinden güneş sistemindeki dünya adlı gezegenn üstündeki türkiye adlı ülkenin ankara adlı şehrinin çankaya ilçesindeki dikmen semtinde bulunan huzur mahallesinin 4. sokağının 5. metresindeki toztanesini üfleyerek uzayın derinliklerine doğru yavaş ama dümdüz bir yolculuğa gönderdikten sonra eve gidip bin çay bardağı kola içip keyfime baktım.

Öff çok uzun oldu bea
karakartal.`
Yasaklı
Yasaklı
karakartal.`

Erkek Mesaj Sayısı : 3532
Oyundaki Nicki : Meteetr, Djcoolboy
Takıldığı Mekan : Disco
Mesajı : Yarismaci arkadaslarima basarilar diliyorum xD

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeSalı Ocak 01 2008, 15:57

Hakkı, Hakkı'ya gitmiş. Hakkı, Hakkı'dan hakkını istemiş, Hakkı, Hakkı'nın Hakkını vermeyince, Hakkı, hakkını bulmak için dava açmış ve Hakkı Hakkı'nın hakkından gelmiş
http://www.clubpenguin-tr.com
ekkinn9876543210
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
ekkinn9876543210

Erkek Mesaj Sayısı : 381
Oyundaki Nicki : Ekin Aga
Takıldığı Mekan : summit
Mesajı : CPF(Club Penguin Forever)

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeSalı Ocak 01 2008, 16:12

bir gün uyumak istedim ama uyyuyamadım çünkü bugün derste uyudum ve hiç uykum kalmadı ancak belki bi miktar uykum kalmıştır ama azıcık zorlamam lazımdı zorlayıncada uyunmuyor ve ben uyumak istiyorum
üffff kötü oldu
Sergüzeşt
Ninja
Ninja
Sergüzeşt

Erkek Mesaj Sayısı : 7940
Oyundaki Nicki : Kerem 25
Takıldığı Mekan : Mountain
Mesajı : Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeSalı Ocak 01 2008, 17:55

Administratör mikroorganizmalar hakkında bir inceleme başlattı...
spcocuk
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
spcocuk

Erkek Mesaj Sayısı : 362

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeÇarş. Ocak 30 2008, 22:00

sevimli köpeğim lolly'yi parkta gezdirirken karşıma çıkan adam bana çikolata verirken ben de ona hayır derken yine yola koyulmuştum ki bu sefer karşıma polis çıkacak demeden karşıma bilgisayar mühendisi çıkıyordu ki ondan önce karşıma astronot çıkacaktı fakat astronottan önce doktor çıktı ve naber deyip gitti.(biraz saçma gibi)
Nightfire007
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
Nightfire007

Erkek Mesaj Sayısı : 713
Oyundaki Nicki : Adsiz Kral :)
Takıldığı Mekan : Summit-Cave
Mesajı : YetkinModeratör 8)

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeÇarş. Ocak 30 2008, 22:13

Arkadaşım oksye girerken adını kodlayacaktıki bi baktı adı:Abdülmuttalip uzunkavakgölgesialtındasoğuksuiçiprüzgarçıkıncadaköhköhöksürüpöksürüpkafaütüliyenoğullarınıntorunları olduğunu hatırladı ve öğretmenden ona daha uzun soyad kutucuklu optik form kodlama formu yokmu derken zil çalıp sınav başladığı anda bulamamasına rağmen öğretmenden gidip daha fazla optik formalamayacağını sorarken annesi içeriye tam girerken sınav biteceği anda formu o kadar uzun formu bulmasına rağmen soyadını yanlış kodlama ile çözdüğü 90 soruluk test boşa giderken kıyamet koptu.:D:D:D uydurana kadar canım çıktı.
http://destek.yetkinforum.com
»MéLîH«
Ninja
Ninja
»MéLîH«

Erkek Mesaj Sayısı : 9193
Oyundaki Nicki : Mimifb!
Takıldığı Mekan : Summit
Mesajı : cybeRcix!

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimePerş. Ocak 31 2008, 15:51

Arkadaşımın adı:

Albülmutttalip sağdan soldan yandan bacadan zikzak yukarıdan aşağıya oynayak.
Onurhvs
Özel Penguen
Özel Penguen
Onurhvs

Erkek Mesaj Sayısı : 4526
Oyundaki Nicki : gizli
Takıldığı Mekan : gizli

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimePerş. Ocak 31 2008, 20:08

Al şu takatukaları takatukacıya takatukalattırmaya gotur [LOOOL]
kutupbeyaz
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
kutupbeyaz

Erkek Mesaj Sayısı : 772
Oyundaki Nicki : KutupBeyaz
Takıldığı Mekan : Başka alemler
Mesajı : Hadi Bad Company Seni Bekliyoruz!

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeCuma Şub. 01 2008, 10:21

Cd ciye giderken bir adam gördüm bi baktım gözüm kamaştı ama adamın üzerinde ayna olduğu için olduğunu anlamamıştım ki direğe tosladım
Onurhvs
Özel Penguen
Özel Penguen
Onurhvs

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeC.tesi Şub. 23 2008, 12:57

Uzun cümle kurmak için uzun cümlenin uzun paragrafının uzun cümlesi aşağadakılerın hangısının hangısındedır? [LOOOL]
android
Ninja
Ninja
android

Kadın Mesaj Sayısı : 8804

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeC.tesi Şub. 23 2008, 14:43

evrenin hayat bulunan tek gezgeni dünyanın, en güzel, en şeker, en sevimli ülkelerinden biri olan türkiyenin, en büyük, en çirkin, en kirli şehiri olan istanbulun, içinde türlü türlü dükkanları, türlü türlü kafeleri, türlü türlü alışveriş merkezleri olan kadıköyün, içinde bol bol yaşlı insan yaşayan, içinde hiç çocuk olmayan, orta boylu, kesinlikle sevimsiz, çevre kirliliği yaratan bir apartmamının ikinci katındaki, geniş, ferah, tek çocuk olan dairesinde oturuyorum. [/HAHA]
http://twitter.com/ineklibardak
Bayrekortmen
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
Bayrekortmen

Erkek Mesaj Sayısı : 34
Oyundaki Nicki : Bayrekortmen
Takıldığı Mekan : Town
Mesajı : Kaan

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeC.tesi Şub. 23 2008, 14:51

benim söyleyeceğim çok uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzuzn uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun uzun bir hikaye olarak geçen ama normalde bir öykü olan Dünya,köy,Güneş,Ay,Jüpiter daha doğrusu herşeyin güzeli olan herşeyin kraliçesi olan bir kızın hikayesiyle başlar.Nasıl uzun oldumu? [/SSSSSS]
android
Ninja
Ninja
android

Kadın Mesaj Sayısı : 8804

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeC.tesi Şub. 23 2008, 14:54

iyi o zaman bende durmadan bi sözcüğü söyleyeyim al sana tüm sayfa boyunca bi cümle [/DILCIKARTAN]
http://twitter.com/ineklibardak
casska
Özel Penguen
Özel Penguen
casska

Erkek Mesaj Sayısı : 4009
Oyundaki Nicki : casska, çaldığım memberlar Sitem: -
Takıldığı Mekan : Forum oyunları
Mesajı : Sevgilimi kaybettim bulan var mı?

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimeC.tesi Şub. 23 2008, 16:21

ok
http://www.frmgeyiq.co.cc
Onurhvs
Özel Penguen
Özel Penguen
Onurhvs

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimePaz Şub. 24 2008, 14:57

Uzunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
UzunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnUzunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Cümle Kimse Yazamaz ! [LOOOL]
Misafir
Misafir
Anonymous

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimePaz Şub. 24 2008, 15:09

Ben Bir Gün Yürüme Denilen Şey İle Evimin Yolundan Yürürken Önümdeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuğun, Önündeki Çocuk, Yürüme Denilen Şey İle Evinin Yolunda Yürüyordu! [/HAHA]
neonalfax
Özel Penguen
Özel Penguen
neonalfax

Erkek Mesaj Sayısı : 3909
Oyundaki Nicki : Eldarion
Takıldığı Mekan : Orta Dünya
Mesajı : A Elbereth Gilthoniel

Uzun Cümle Kur Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Cümle Kur   Uzun Cümle Kur Icon_minitimePaz Şub. 24 2008, 15:25

dunyadaki hayvanlardan tavuk, ördek, köper kırmızı panda, dev panda aslan, beyaz aslan, kaplan, ayı, bozayı, kutup ayısı,tavşan, tilki, kurt, geyik, boğa, horoz, fil, deve, inek, kedi, köpek ve kaplumbağayı sevdiğim gibi, bitkilerden bambu, çam, palmiye, zeytin, nane, çimen, kava ve daha milyonlarca bitkiyi sevdigimi herkes bildigi icin sunu soyleyebilirim ki var olmus en uzun tukce sozcuk, kanadalılaştıramadıklarımızdanmısınız(çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdanmısınız degil cunku cunku o buyuk unlu uyumuna veya kucuk unlu uyumuna uymaz)oldugunu soylemekle birlikte kabul etmenizi dilerimki en uzun cumle benim cumlemdir, ayrica kabul etmelisinizki bir cumleyi sonsuza(tum hayvanları filan sayarsak)kadar uzatabiliriz. [GOZKIRP]

Uzun Cümle Kur
1 sayfadaki 1 sayfası