ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal)

5 posters

member misiniz?
memberim
cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Vote_lcap67%cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Vote_rcap
 67% [ 4 ]
member değilim
cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Vote_lcap17%cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Vote_rcap
 17% [ 1 ]
eskiden memberdim
cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Vote_lcap0%cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
yeni member olcam
cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Vote_lcap16%cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Vote_rcap
 16% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

Anket kapatıldı

YazarMesaj
penguiclal
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
penguiclal

Kadın Mesaj Sayısı : 123
Oyundaki Nicki : iclal
Takıldığı Mekan : 1.bayrak-summit
Mesajı : clubpenguin

cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Empty
MesajKonu: cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal)   cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Icon_minitimePerş. Haz. 26 2008, 11:53

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
CİCİ PUFFLELER VE PENGUİNLER FUN CLUB
kurucu-ben iclal
yardımcı üyem
---
diğer üyeler
normis24
---

şimdi öncelikle amacımız pufflelerdir.bu clubde üyelerle ve üyelerimizin puffleleri ile birlikte eğleneceğiz.üye olman için yazman gerekenler;
kaç pufflen olduğu ve nickin
yardımcım yani yardımcı üye olman için;
en az 2 pufflen olması,ben grupla ilgilenemediğim zaman senin ilgilenmen ve bana msni vermen gerekli olacaktır.yardımcı üye benimle birlikte grubu yönetir.üyeler ise eğlenirler 🇵🇷 .unutma katılman için pufflen olması gereklidir.ama member olman gerekli değil.yardımcı üyem ve 2 üye seçilince açılış yapacağız.tarih ve yer o zaman belirlenecek.sonra yeni üye almaya devam edeceğiz.

bu arada benim penguinin ismi iclal iki pufflem var bir kırmızı bir maviş....member değilim.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]çok tatlılar rengarenk cicicici puffleler...
bu arada fun clubumuzun imzasını yaptım ama buraya koyamadım.en kısa zamanda koyabilmeye çalışırım.
arkadaşlar birkaç kişi daha katılınca ilk kez toplancaz.ama katılım hiç olmuyor.bi normis24 katıldı.
HİÇ KİMSE KATILMADIĞI İÇİN İPTAL...YENİ FUN CLUB AÇICAĞIM!

En son penguiclal tarafından Ptsi Haz. 30 2008, 12:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
_*pReDaToR*_
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
_*pReDaToR*_

Erkek Mesaj Sayısı : 892
Oyundaki Nicki : Normis24/Polat1999
Takıldığı Mekan : Tribute to the troops
Mesajı : AvP Requiem

MesajKonu: Geri: cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal)   cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Icon_minitimePerş. Haz. 26 2008, 21:34

Beni alır mısın?
penguiclal
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
penguiclal

Kadın Mesaj Sayısı : 123
Oyundaki Nicki : iclal
Takıldığı Mekan : 1.bayrak-summit
Mesajı : clubpenguin

MesajKonu: Geri: cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal)   cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Icon_minitimeCuma Haz. 27 2008, 12:01

tamam ama yardımcı üye yapmadım ama yardımcı üye olmak istersen e-mailini vermen gerek birde kaç pufflen var? bu arada katılımın için teşekkür ederim...... :hh: :hh: :hh:
Brkglbhrl
Özel Penguen
Özel Penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 3741

MesajKonu: Geri: cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal)   cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Icon_minitimePtsi Haz. 30 2008, 14:46

Bende Üye olmak İstiyorum :
Member değilim
2 tane Kırmızı pufflem var şuan
http://grafik-tr.tr.cx
[LeGoLaS]
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2

Erkek Mesaj Sayısı : 1400
Oyundaki Nicki : Fbiy
Takıldığı Mekan : mountain
Mesajı : ι ℓσνє ¢ρ-тя

MesajKonu: Geri: cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal)   cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Icon_minitimePtsi Haz. 30 2008, 19:13

beniş ekle.Memberim.0pufflem var
RoKa
Ninja
Ninja
RoKa

Erkek Mesaj Sayısı : 7762
Oyundaki Nicki : Pingumemo
Takıldığı Mekan : Alaska-Town
Mesajı : Ne Kadar Ekmek,O Kadar Roka!

MesajKonu: Geri: cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal)   cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal) Icon_minitimePtsi Haz. 30 2008, 20:03

Kilitlenmiştir.
http://www.bestcp.pforum.biz

cici puffleler ve penguinler(1 kişi katıldığı için iptal)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cici puffleler ve penguinler
» cici penguinler fun club
» CP-TR Büyük Araştırma Timi (İPTAL şok karar)
» puffleler açlıktan adada isyan yapıyolar
» iptal