ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

ajanlıkta memberlere özel şey

3 posters
YazarMesaj
Alparslan 66
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
Alparslan 66

Erkek Mesaj Sayısı : 1676
Oyundaki Nicki : Alparslan 66
Takıldığı Mekan : iTeM kOKuSu OLaN yEr
Mesajı : Size bir sırrımı açıklayayım ben aslında süper penguin değilim xDkimseye söylemeyin haa

ajanlıkta memberlere özel şey Empty
MesajKonu: ajanlıkta memberlere özel şey   ajanlıkta memberlere özel şey Icon_minitimeÇarş. Haz. 25 2008, 12:00

arkadaşlar ajanlıkta biliyosunuzki karanlık yerlerde hep bir şey kullanıyosunuz yani görevde illa karşınıza çıkıyo member iseniz onlara gerek yok sadece ajan katoloğundan gece görüsünü alın ve görevde karanlık mekanlarda takın ben kullanıyorum bu görevde gerçekten güzel oluyor ve memberiniz bitse bile kullanabiliyosunuz
_*pReDaToR*_
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
_*pReDaToR*_

Erkek Mesaj Sayısı : 892
Oyundaki Nicki : Normis24/Polat1999
Takıldığı Mekan : Tribute to the troops
Mesajı : AvP Requiem

MesajKonu: Geri: ajanlıkta memberlere özel şey   ajanlıkta memberlere özel şey Icon_minitimeC.tesi Haz. 28 2008, 21:00

evet 8.görevde herbert ın kazdığı tünelde klutzy nin lambası yerine gece görüş gözlüğü kullandım 🇸🇭
nsbnr
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1
nsbnr

Kadın Mesaj Sayısı : 10
Oyundaki Nicki : pofpuf
Takıldığı Mekan : ben daha çok 2. bayraktaki muklukta olurum sizi beklemek üzreyim
Mesajı : ben anında görüntü show manyağı sizlere merhabaa

MesajKonu: Geri: ajanlıkta memberlere özel şey   ajanlıkta memberlere özel şey Icon_minitimePaz Haz. 29 2008, 05:11

yaaa siz nasıl göreve başladınız?
Alparslan 66
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
Alparslan 66

Erkek Mesaj Sayısı : 1676
Oyundaki Nicki : Alparslan 66
Takıldığı Mekan : iTeM kOKuSu OLaN yEr
Mesajı : Size bir sırrımı açıklayayım ben aslında süper penguin değilim xDkimseye söylemeyin haa

MesajKonu: Geri: ajanlıkta memberlere özel şey   ajanlıkta memberlere özel şey Icon_minitimePaz Haz. 29 2008, 18:14

arkadaşım ilk önce kayıt olalı 30 gün olduysaköedeki m butonuna bas soruları yanıtla ve ajan ol bir kere kapat aç oyunu ve ajansın ajan merkezine gitmek için profilindeki telefondan visit hq sağ alt köşedeki top secret katoloğuna gir ve görev leri yap

ve resim isterseniz yeniden söyliyorum konu dışı mesaj atma bunu bulabilirsin ve gece görüsü sanırım gift shop ta geçen görevdede kullanılıyo hani elektrikler kesiliyoya ama biraz yavaşlatıyo ama o önemli değil ve güneşe çıktığında gözünü fena alıyor

ajanlıkta memberlere özel şey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ajanlıkta sevdiğiniz 3 şey!!!!
» AJANLIKTA 4. BÖLÜMÜN BELGESİNİ ALABİLEN VAR MI ARKİLER?
» Arkadaslar ya ajanlikta 1.gorevde kod ne rakam daha dogrusu
» ÖzeL Üye
» özel pingu