ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Saldırılar...

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Saldırılar... Empty
MesajKonu: Saldırılar...   Saldırılar... Icon_minitimeCuma Tem. 02 2010, 18:59

Arkadaşlar Sanırım Çoğunuz Bu Mesajları Gördünüz Fark Edemediğimiz İçin Sizden ClubpenguinTR.com yönetimi olarak özür diliyoruz.
Bu Reklam İçerikli Yazılar Ve Yöneticilerimize Yapılan Küfür Ve Ruhsal Taciz'in Tek bir açıklaması vardır oda kıskançlık ve bu siteden Daha iyi olamamak.Toplam 260 küsürlerde reklam içerikli konu&mesajları fark etmek ve silmek biraz zamanımızı aldı bir daha böyle bir durumla karşılaşırsanız sizden tek isteğimiz hemen yetkililer ile iletişime geçmenizdir iyi günler...
clubpenguintr.com yönetimi
tmrerdgn
Red and White
Red and White
tmrerdgn

Erkek Mesaj Sayısı : 8877

Saldırılar... Empty
MesajKonu: Geri: Saldırılar...   Saldırılar... Icon_minitimeCuma Tem. 02 2010, 20:18

Bizden iyi olduklarını söylüyorlar.Tamam iyide olabilirler ama bir kral bir köleyle uğraşmaz.Ya o kölede olağanüstülük vardır, yada kral apaçık salaktır. (: Ben anlamıyorum, madem siteleri muhteşem neden gelip buraya reklam ya pıyorlar..Anlamıyorum..
Gerçi anlamam gereken birşey yok hepsi çocuk, olgun davranmaya çalışıyorlar ama çocuklar daha (:
http://www.clubpenguintr.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Saldırılar... Empty
MesajKonu: Geri: Saldırılar...   Saldırılar... Icon_minitimeCuma Tem. 02 2010, 20:53

Ben onuda geçtim. Sana koskoca adam ama hala çocuk diyorlar, club penguin oynadığın için. Sonra gelip bize adamlık öğretiyorlar. İyi de sende club penguin oynuyorsun. Sende çocuksun. Sadece laf laf laf...
tmrerdgn
Red and White
Red and White
tmrerdgn

Erkek Mesaj Sayısı : 8877

Saldırılar... Empty
MesajKonu: Geri: Saldırılar...   Saldırılar... Icon_minitimeCuma Tem. 02 2010, 21:47

Yok hocam, benim oyuna sadece güncellemeleri duyurmak, haber yapmak için girdiğimi onlarda biliyor.

Ayrıca ;
Spoiler:

Bunuda hatırlatmak isterim, oynadıkları oyunu babaları yaşındaki adamlar yönetiyor, yapıyor.Unutmasınlar, Disney'in yöneticileri onlar gibi 13-14 yaşlarındaki çocuklar değil..

Örneğin Steve Jobs ;

Spoiler:

oynadıkları oyunların ve o kendini büyük adam sanan kişilerin(!) izledikleri çizgi filmlerin yapımcıları babaları yaşında..Kendi bildiklerini okuyorlar.Çocuk oldukları için önyargılı davranıyorlar, kim ne derse inanıyorlar.Bu yazıyıda okuyacaklar ve onlardan tek ricam, çocukluklarını bilmeleri ve Club Penguin'in çocukluk ile bir alakası olmadığını anlamalarıdır.Çocuklar oynar, büyükler yönetir.Bende yönetemeyeceğime göre şuanlık Türkiye'de ki onlar gibi çocuklara -ki hiç bir zaman bir çocuk gibi görmedim onları, bir arkadaş gibi yaklaşmaya çalıştım- Club Penguin'in son haberleri, güncelleme ve yeniliklerini duyurmaktır amacım.Bunu bilmelerini ve kafalarına göre boş boş konuşmamalarını rica ediyorum.

Şimdilik küçük bir tebessüm (:
http://www.clubpenguintr.com
pelinnihal
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
pelinnihal

Kadın Mesaj Sayısı : 219
Oyundaki Nicki : pelinnihal
Takıldığı Mekan : her yer
Mesajı : elindekilerin değerini bil

Saldırılar... Empty
MesajKonu: Geri: Saldırılar...   Saldırılar... Icon_minitimeC.tesi Tem. 03 2010, 06:30

tabi benim yazdığımı görünce silmiş akıllı, kafadan var biraz ama bunlarda hiç anlamıyorum

En son pelinnihal tarafından C.tesi Tem. 03 2010, 09:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
ahmet13
Yasaklı
Yasaklı
ahmet13

Erkek Mesaj Sayısı : 190
Mesajı : Kapalı!

Saldırılar... Empty
MesajKonu: Geri: Saldırılar...   Saldırılar... Icon_minitimeC.tesi Tem. 03 2010, 09:00

Teşekkürler
Cat
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1
Cat

Saldırılar... Empty
MesajKonu: Geri: Saldırılar...   Saldırılar... Icon_minitimeC.tesi Tem. 03 2010, 17:24

Paylaştığın için sağol

Saldırılar...
1 sayfadaki 1 sayfası