ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)

4 posters
YazarMesaj
GİZEM+BLOOM
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
GİZEM+BLOOM

Kadın Mesaj Sayısı : 171
Oyundaki Nicki : Pinq Girl
Takıldığı Mekan : ıce cold
Mesajı : ne kral ol ne paşa cimbomlu ol hayatı yaşa :D

ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Empty
MesajKonu: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimePaz Mayıs 23 2010, 11:39

Club Penguin Mission 11 Veggie Villain Bakış!

Club Penguin resmen denilen onların 11. Misyon yayımladı "Veggie Villain!" Club Penguin Uzman burada tüm hileler, ipuçları içeren tam bir kılavuz sağlamak için, ve yeni görev için sırlar.

1. Club Penguin içine Önce oturum açın. Sonraki HQ ve erişim tüm Misyon dosyaları gidin. Seçmek yeni misyonu, "Veggie Villain."
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. Gary ile konuş ve onu size görev için hazır bildirin. Size birkaç soru cevap vermek zorunda olacaksın, ama beklemeye değer PSA yardımcı olacaktır.

3. Sonra, Gift Shopa gidin ve Rookie konuşun(bonus saçlı ve yeşil penguen) Sonra, mırıelara tuklayın ve çantaya koyun.

4.Merdivenden çıkın agentle konuşun(jet kıyafetli).Mısıra tuklayıp yeniden çantaya koyun

5.Çantaya tıklayın telefon çalar. telefona tıklayın

6.Hqya gidin.P.bear ekranını ele geçirip konuşmaya başlar(başlamassa gerrye tiklayin)

7. The beacha gidin.Light houseye girin.piyanonun altında cd olacak ona tıklayın.sonra biraz yana giderseniz sprey ve bezi görmeniz mümkün onları da çantaya koyun. spreye tıklayın. Cd nin ustune goturun. cd ye spreyi sıkın bezl emizleyin

8.Ski Villageye gidin orada Herbert büyük bir ekran üzerinde olacak. Siz, aşağıdaki resimde daire bir DVD player göreceksiniz.

9.Cdyi dvd nin içine koyun. Herbert kaybolcaktır fakat sesi kalacaktır

10. Bunu durdurmak için, size casus telefon üzerinde araçları kullanmak gerekir. Bu kutu DVD player yanındaki açmak için anahtarı kullanmanız gerekir.

11. Ardından, kod ses kapatma yolunu bulmalıyız. Kodunun doğru renkleri eşleştirerek deşifre edilebilir. Yeşil renk doğru kodu anlamına gelir, sarı, sen yakın ve yanlış kodu kırmızı araçlardır.(bu oyun sizi baya bi urğraştırır)

12. Bir kez kutu içinde sağ kodunu aldığınızda, Mine gidin. Mine'ye gittikten sonra mısır alana gidin.

13.mısırları izleyin

14. en sonunda patlamış mısır yığınına ulaşacaksınız ulaştığınızda kağıtları izleyin(kağıtları almayı unutmayın)

15.şu yönlerde gidiniz, sağa, sola, sağa, ect sol fark olacaktır. Tutmak, sağa sola gidiyor. Her zaman kağıt farklı bir parça almak olacaktır. Artık sona orada odun parçasının gelecek.(yukarıdaki anlatılanı anlamadıysanız kağıtları birleştirdiniz değil mi? hah o zaman birazcık yürüdüğünüzde sola doğru ama son kağıdın bulunduğu yerden sola doğru,orada geriye doğru giden penguen izlerini göreceksiniz. Oradan gidin sonra önünüze malzemeler çıkacak oralardan ise o birleştirdiğiniz kağıt sayesinde bulacaksınız yolunuzu)

16. sonra bir nehire geleceksiniz o aldığınız tahtayı nehrin üzerine koyarak geçin

17.bir merdiven göreceksiniz. daha önce topladığınız mısırlara tıklayın ve onları meşalenin üstüne koyun (ama merdivenin kolunun olduğu tarafa)

18.Yengeç ve Halberdi Pc nin başında görüceksiniz biraz konuştuktan sora fişini çekin.
Halbert patlamış mısır makinesini hq ya gönderir. çok hızlı çözüm bulmak gerekir.

19. odayı dolaşın bir dolap göreceksiniz nota tıklayın. Şifrelerde orange book yazdığını göreceksiniz biraz yana gidin ve turuncu kitaba tıklayın. bir kilit çıkacak

20. help bölümüne tıklarsanız nasıl olması gerektiğini görürsünüz.(bu oyun da sizi birazcık uğraştıracak)

21. tamamlayınca bir kız çıkacak dolaptan. o sizi ski villageye götürcek.Ski village patlamış mısırlarla doludur.

22. biraz konuştuktan sonra madalyanızı alacaksınız.

Buda yapamayanlar için video Dinlediğiniz için teşekkür ederim:)
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

Kadın Mesaj Sayısı : 3670
Oyundaki Nicki : moruk7

MesajKonu: Geri: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimePaz Mayıs 23 2010, 13:23

Çok güzel hazırlamışın gizemm :)) Teşekkür ederim yardımı oldu :))
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

MesajKonu: Geri: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimePaz Mayıs 23 2010, 17:24

Sağol.Ama yapmıştım zaten :P
GİZEM+BLOOM
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
GİZEM+BLOOM

MesajKonu: Geri: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimePerş. Mayıs 27 2010, 12:36

Np xxD 2 saat urasdm yaww resmin url si bilmem ne sonra ingilizce sayfasndan çevir kelimeliri anlamyı yaz Şapşal Gülümseme
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

MesajKonu: Geri: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimeCuma Mayıs 28 2010, 12:29

Keşke birde spoiler içine alsaydın resimleri. :))
GİZEM+BLOOM
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
GİZEM+BLOOM

MesajKonu: Geri: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimeCuma Mayıs 28 2010, 16:38

ayy bide onla uraşamazdım wonderlanda girmem lazımdı xxD
cocosa
Yeni Penguen s3
Yeni Penguen s3
cocosa

Erkek Mesaj Sayısı : 74
Oyundaki Nicki : Cocsam

MesajKonu: Geri: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimeCuma Mayıs 28 2010, 17:44

Bu görevde ayrıca Ski Village'daki kahverengi penguene yardım ederseniz bir kar küresi elde edersiniz. Oradaki tuşa basarak da bedava gözlük kazanabilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız ona nasıl yardım edeceğinizi anlatabilirim.
GİZEM+BLOOM
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
GİZEM+BLOOM

MesajKonu: Geri: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimeSalı Haz. 01 2010, 17:40

anlat lütfeeen:D:D
cocosa
Yeni Penguen s3
Yeni Penguen s3
cocosa

Erkek Mesaj Sayısı : 74
Oyundaki Nicki : Cocsam

MesajKonu: Geri: ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)   ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım) Icon_minitimeCuma Haz. 04 2010, 16:37

Tamam, önce Lighthouse'a gidin ve orada dümenin yanındaki konserve kutusunu alın. Sonra Dock'a gidin ve kutuyu suyla doldurun. Daha sonra HQ'ya gidin ve Gadget Room'a geçin. Orada konserve kutusunu Test Chamber'e koyun ve üzerinde kar resmi olan tuşa basarak kutunun içindeki suyu dondurun. Kutuyu Test Chamber'dan çıkardığınızda düşen buz parçasını alın ve Beacon daki penguene götürün. Sonra da onun yanındaki gözlük camını alın. Sonra, Ski Village'daki penguenle konuşun ve gözlük camını ona götürün.

ajan hq 11. gorev Veggie Villain (Videolu ve Resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 8.görev anlatım!
» 7. Görev (Videolu)
» 9. Görev (Videolu)
» 10. görev tam yapılışı videolu
» 7.Görev Videolu-Anlatımlı-Flashlı