ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir !

4 posters
YazarMesaj
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir ! Empty
MesajKonu: Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir !   Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir ! Icon_minitimeCuma Mart 26 2010, 17:14

17 Mart'ta, PC platformuna, yani bilgisayarlara çıkan Assassin's Creed II oyunu, ugüne kadar Ubisoft serverlarına 100'den fazla saldırı düzenlenmiş olmasına rağmen kırılamadı. Oyun açıldıktan sonra beyaz bir ekran çıkıyor ve kullanıcılar korsan olarak oyunu oynayamıyor. Ubisoft'un açıkalamasına göre bazı kopyalar bozuk, bazıları ise çalışıyor fakat eksik veya hatalı. Assassin's Creed II ile çıkış tarihi arasında pek bir fark olmayan Battlefield Bad Company 2 oyunu bile 2 gün içerisinde kırılmıştı. Eğer bu gidişat devam ederse, Ubisoft bir ilke imza atacak.
Ubisoft'un bu kopya korumasını nasıl geliştirdiği ise hiçbir hacker veya programcı tarafından anlaşılamıyor. Bazı söylentilere göre oyun açılmadan önce değil de oyuna giriş yapıldıktan sonra böyle bir sorun ile karşılaşılan kopya cd'ler, bu yüzden oyunu oynamaya olanak tanımıyor.
Birkaç gün önce Razor1911, Assassins Creed II'yi kırmış fakat kendi açıklamalarına göre 1-2 görev sonra aynı sorunla tekrar karşılaşılmıştı.

Umarım kırılamaz, insanlar orijinal almayı öğrenir. "Ekmek elden su gölden" sürüp gidiyor yaşam..
Jackass
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Jackass

Erkek Mesaj Sayısı : 2213
Oyundaki Nicki : Ghost
Takıldığı Mekan : Battlefield!
Mesajı : Do Not Engage! I Repeat Do Not Engage! Oscar Mike Out...

MesajKonu: Geri: Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir !   Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir ! Icon_minitimeSalı Mart 30 2010, 12:23

Zuntard demiş ki:
Umarım kırılamaz, insanlar orijinal almayı öğrenir. "Ekmek elden su gölden" sürüp gidiyor yaşam..

Haklısın. Emek hırsızlığından başka birşey değil.
°NµCLeäR
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
°NµCLeäR

Erkek Mesaj Sayısı : 406
Oyundaki Nicki : MaViLi
Takıldığı Mekan : Nükleer Enerji Santrali xD
Mesajı : Now The NµCLeäR Time!

MesajKonu: Geri: Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir !   Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir ! Icon_minitimePaz Mayıs 16 2010, 05:54

Bencede.
Ben şuan Asassin's Creed 2 oynuyorum.Güzel bir oyun ama ilerledikçe zorlaşıyor.Bi arkadaşım oyunu sıfırladı.Ben daha rahibi öldürme bölümündeyim.
http://clubpenguin-iloc.tr.gg/
karakartal.`
Yasaklı
Yasaklı
karakartal.`

Erkek Mesaj Sayısı : 3532
Oyundaki Nicki : Meteetr, Djcoolboy
Takıldığı Mekan : Disco
Mesajı : Yarismaci arkadaslarima basarilar diliyorum xD

MesajKonu: Geri: Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir !   Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir ! Icon_minitimeC.tesi Haz. 26 2010, 12:34

Çoktan kırıldı.. Oynadım Bitirdim.
http://www.clubpenguin-tr.com

Asassin's Creed II, kırılamamış tek oyun olarak tarihe geçebilir !
1 sayfadaki 1 sayfası