ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Garfield İlk Defa 3 Boyutlu

2 posters
YazarMesaj
wolfmans
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
wolfmans

Erkek Mesaj Sayısı : 287
Oyundaki Nicki : Wolfmans
Takıldığı Mekan : HQ,Ski HiLL,Cove,The Beach
Mesajı : I Love Listening To HeavLy MeTaL Music...!

Garfield İlk Defa 3 Boyutlu Empty
MesajKonu: Garfield İlk Defa 3 Boyutlu   Garfield İlk Defa 3 Boyutlu Icon_minitimeSalı Şub. 02 2010, 14:56

İlk defa Garfield Süper Kahraman’da boyutlararası macerada Karikatür Dünyası, Çizgi Roman Dünyası’yla tanışıyor.

29 Ocak’da 3 Boyutlu olarak gösterime girecek filmin seslendirmesini Garfield ile özdeşleşmiş olan Okan Bayülgen yaptı.

Filmde Garfield’ın ikiz kardeşi olan Garzooka karakterini de eş zamanlı seslendiren Bayülgen’in iki karakterin karşılklı dialoglarında komik sahneler ortaya çıktı. Filmin ingilizce versiyonunda olduğu gibi farklı iki sesi aynı konuşma içerinde seslendirdi.

Filmin Konusu

Dünyada hiçbir şey Garfield’ın yemeden başka bir şeye kalkışmasını sağlayamaz, ta ki süper-kedi Garzooka Çizgi Roman evreninden Karikatür Dünyası’na ürkütücü haberlerle birlikte düşene kadar - süper kötü Vetvix barışçıl Dorkon gezegenine saldırmış, hem Çizgi Roman hem de Karikatür evrenini işgal etmesine yardımcı olacak bir icadı çalmıştır.
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

Garfield İlk Defa 3 Boyutlu Empty
MesajKonu: Geri: Garfield İlk Defa 3 Boyutlu   Garfield İlk Defa 3 Boyutlu Icon_minitimeSalı Şub. 02 2010, 15:09

Garfield'ı seviyorum xD Uykucu <xD

Garfield İlk Defa 3 Boyutlu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk defa görüyorum
» 2. defa bitirdim
» Bu Pini ilk defa gördüm bir bakarmısınız?
» Test Serverleri Kapandı !!! ( İlk Defa Bu Sitede )