ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Rockhopper'dan Son Mektup

5 posters
YazarMesaj
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

Rockhopper'dan Son Mektup Empty
MesajKonu: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimePerş. Ocak 28 2010, 15:54

Merhaba ben Rockhoper Amcanız:

Doğum tarihimi açıklayamam.Gerektiği zaman açıklayacağım.2 çocuklu bir ailenin ilk çocuğuyum.Küçüklüğümde çok fakirdik.Arkaplan bile alamazdık.Tabi o zamanlar arkaplanlar daha ucuzdu.10 coinsti.Babam Night Club'ta güvenlik görevlisiydi.Annem de memberların igloolarını temizlemeye giderdi.O zaman freeydik.7 yaşında Club Penguin iİlköğretim Okulu'na başladım.Liseyi bitirdim.Üniversiteler daha kurulmamıştı çünkü.Kardeşim Rockhopper2 ile aynı anda doğduk.18 yaşında Coffee Shop'ta garsonluğa başladım.Rockhopper2 ise uzak yerlere çalışmaya gitti.Neyse Rockhopper2 kötü ikizimdir.Sensei'yi ve kardeşini kaçırmıştı ve Dojo'dan altın çalmıştı.Şuan zindanda...İşte böyle bir hikayem var.Ama asıl hikaye şimdi başlıyor.Ben Coffee Shop'ta çalışırken Aunt Arctic yeni member olmuş ve yetkili kişiler arıyordu.Penguin Band kardeşler vardı ama daha 10 yaşındalardı.Sadece yetkili olarak Aunt Arctic ve Gary vardı.Bir gün Aunt Arctic ve Gary Coffee Shop'a kahve içmeye ve yeni yetkililer aramaya gelmişlerdi.Ben de onlara kahve götürüyordum.İşte o arada Gary beni yanlarına çağırdı.Özgeçmişimi
yazmamı istedi.Ben niçin yazmamı istediğini anlamadım.Ama yazdım.O zaman 30 yaşındaydım.Gary özgeçmişimi okudu ve Aunt Arctic'e yöneticiliğe uygun olup olmadığımı sordu.Aunt Arctic 1 yıl sonra beni aradı ve yöneticilik ekibine benim de katıldığımı ve bu nedenle de benim ve ailemin member olacağını söyledi.Derken yönetici oldum ve aradan 20 yıl geçti.Artık adamızda internet üzerinden oyun oynanıyordu.Ben de bu ada kalabalıklaşınca başka bir adaya taşındım.Bu adayı söyleyemem.Çünkü yönetici ekibi olarak daha sonra açıklayacağız.Sonra Penguin Band ekibine de yönetici seçtik.En son da Sensei'yi de aramıza aldık.Galiba Rory adlı madenci de bize katılacak...Biliyorum biraz cimriyim.Ama bende yaşlandım, oyun oynayıp coins kazanamıyorum.O yüzden size ucuz arkaplanlar getirmek zorundayım.Beni sevmesenizde ben sizi çok seviyorum.Beni unutmayın...

Sevgilerimle
ROCKHOPPER Amcanız

(kendim yazdım)

En son mileycyrus123x tarafından Cuma Ocak 29 2010, 12:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Sphenis
Özel Penguen
Özel Penguen
Sphenis

Kadın Mesaj Sayısı : 4206
Oyundaki Nicki : Dr Sphenis
Takıldığı Mekan : Summit
Mesajı : ...

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimePerş. Ocak 28 2010, 16:01

Çok süper olmuş xD Penguin Band'ın başkanı kim :D
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimePerş. Ocak 28 2010, 16:02

onlar kardeş yaa onu da ekleyim
wolfmans
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
wolfmans

Erkek Mesaj Sayısı : 287
Oyundaki Nicki : Wolfmans
Takıldığı Mekan : HQ,Ski HiLL,Cove,The Beach
Mesajı : I Love Listening To HeavLy MeTaL Music...!

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimeSalı Şub. 02 2010, 19:33

Eline sağlık :D
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimeÇarş. Şub. 03 2010, 10:59

teşekkür ederim bunu yazarken klavyenin pili bitti xD
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

Kadın Mesaj Sayısı : 3670
Oyundaki Nicki : moruk7

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimeÇarş. Şub. 03 2010, 12:43

çok güzel xD ellerine ve klavyene sağlık xD
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimeÇarş. Şub. 03 2010, 12:50

klavyeye pil bulacam diye canım çıktı son anda pil buldum yoksa yarım kalıyordu
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

Kadın Mesaj Sayısı : 3670
Oyundaki Nicki : moruk7

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimeÇarş. Şub. 03 2010, 12:53

'arka plan bile alamazdık' xD

@ o pilli klavyeler yüzünden bir kere rekorumu kıramadım :c o günden sonra pilli klavyelerden nefret ediyorum xD
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimeÇarş. Şub. 03 2010, 12:54

bayağı geç bitiyor ama benimkinin pili xD
Homer
Yasaklı
Yasaklı
Homer

Erkek Mesaj Sayısı : 3279

Uyarı Uyarı: 3 (KAPATILDI)
Uyarı Sebebi: MSN / E-Mail paylaşımı , Gereksiz Mesaj , Gereksiz Mesaj KAPATILDI !

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimePerş. Şub. 04 2010, 19:19

Süper bişi yazmışıın xDD
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Rockhopper'dan Son Mektup   Rockhopper'dan Son Mektup Icon_minitimePtsi Şub. 08 2010, 12:49

sağol gerçekten güzel yazmışımm

Rockhopper'dan Son Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yöneticilere Bir Mektup
» Sensei' den mektup !!
» Mektup Çantası İçin Gereken Mail 'i Sildim !