ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

on watsnew.(türkçe)

3 posters
YazarMesaj
brovezör
Dahi Penguen s3
brovezör

Kadın Mesaj Sayısı : 1894
Oyundaki Nicki : hilalmrc
Takıldığı Mekan : bu forumda
Mesajı : T-prupkinn-T

on watsnew.(türkçe) Empty
MesajKonu: on watsnew.(türkçe)   on watsnew.(türkçe) Icon_minitimePtsi Eyl. 21 2009, 16:24

Merhaba penguenler!
Adanın her yerinde oluyor olan bir sürü şeyler vardır — Sensei'nin çöpçü avının, ve ninjas için yolda daha çoğun olduğu gibi (Senin tahminlerin bütün hafta, gerçekten serindi, neyse). Adadan oluyor olan düzenli ninja malzemesi vardır!! Bu yeni Sensei penguen oyuncağını çıkart:
Biz, bazılarınızın, oyuncakları buluyor olan bir zor zamanınız olduğunu duyduk, bundan dolayı biz, onların, şimdi daha çok yerde müsait olduğunu bilmek için sana izin vermek için heyecanlandırılırız — Amerika'da hedef gibi — onlar umutla, şimdi seçmek için daha kolay olacak! Bilmek için bize izin vermek için emin ol.
Kart Jitsu ticaret yapma kart dizi 2i de, şimdi depolardadır, ve takım her zaman, yeni malzemede çalışıyor, bundan dolayı eğer senin, kartları ticaret yapmak için fikirlerin varsa, biz, senin, neyi görmeyi beğenecek olduğunu bilmeyi sevecektik!
Sonra kadar... Badi badi yürümek üzerinde!
-20 Eylül 2009 07:33'te Billybob tarafından club penguin takımı

Merhaba penguenler!
Senin hala, Sensei'ye yardım etmesi için ateşli malzemeyi bulmak için zamanın var. Eğer senin, henüz yoksa, çöpçü avını çıkart! Benim, var, benim, "Aksi puffle" ipucuyla biraz takılmış olduğumu itiraf etmeliyim — minnetle penguenlerin tonları, bazı fazla ipucuyla yardım etmekte gerçekten büyüktü...
Senin, çöpçü avıyla nasıl yapıyor olduğunu bilmemiz için bize izin ver — ve herhangi bir diğerinin hakkında serin bizim, seni doldurduğumuza söyle, ve senin arkadaşların, şu an adada yapıyor!
Sonra kadar... Üzerinde badi badi yürü.
-18 Eylül 2009 10:49'de Billybob tarafından kulüp penguen takımı

hata ve yanlışlar olabilir.
Rey
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Rey

Erkek Mesaj Sayısı : 395
Oyundaki Nicki : ertrknz
Takıldığı Mekan : nerde olmamı isterseniz ordayım XD
Mesajı : Bir gün herkez club penguin de ajan olacak

MesajKonu: Geri: on watsnew.(türkçe)   on watsnew.(türkçe) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26 2009, 11:14

teşekkür ederim
http://www.clubpenguin-tr.com
erdemacar
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1
erdemacar

Erkek Mesaj Sayısı : 16
Oyundaki Nicki : qali
Takıldığı Mekan : ev
Mesajı : iyiliğiniz

MesajKonu: Geri: on watsnew.(türkçe)   on watsnew.(türkçe) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26 2009, 11:22

sağol

on watsnew.(türkçe)
1 sayfadaki 1 sayfası