ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!

+10
>>$AMURAI JACK<<
FeaRLeSS
Brkglbhrl
Naruto-Shippuuden
'*Tomb Raider
okrap
$éncİ
Røckér_ßøy
'Quest
MaNgA
14 posters
YazarMesaj
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
MaNgA

Erkek Mesaj Sayısı : 708
Oyundaki Nicki : ToRnAdO71
Takıldığı Mekan : BeN HerYerdEyim!!
Mesajı : _-_JeffHarDy_-_

Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Empty
MesajKonu: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 09:37

SİZ ROCKHOPPER'İN YANİ KORSAN PENGUENİN CP'NİN YÖNETİCİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNSENİZ DE ASLINDA SADECE NORMAL BİR PENGUEN.PEKİ NASIL GEMİYE BİNİYOR VE RESMİDE DEĞİŞİK DİYORSANIZ YANITI SİTE YÖNETİCİSİNİN ARKADAŞI OLMASI.AYRICA ROCKHOPPER İSMİNİ SADECE ROCK MÜZİĞİ SEVDİĞİ İÇİN KOYMUŞ NASIL ANLADIN DERSENİZ 2 DELİL VAR: 1.ROCK=HOPPER 2.AYRICA BEN ROCKHOPPER HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPTIM VE SONUÇ ÇOOOK GARİP ÇIKTI:MEĞERSE ROCKHOPPER SİTE YÖNETİCİSİNİN ARKADAŞI OLARA NASIL BÖYLE YAPACAĞINI ÖĞRENMİŞ VE KENDİ ARKADAŞLARINADA UYGULAMIŞ VE BÖYLECE ŞU AN DÜNYADA HOPPER İLE BİTEN PENGUEN İSMİ VAR.YANİ BÜTÜN ROCKHOPPER VE ARKADAŞLARININ İSMİ SEVDİĞİ ŞEYLERDEN KAYNAKLANIYOR ROCKHOPPER CP ADASINA HER AY UĞRAR VE İTEMLER GETİRİR.O BİR KORSANDIR VE CP´NİN KURUCULARINDANDIR.GEMİSİNİN ADI MİGRATÖRDÜR.BİR ARA GEMİSİ BATMIŞTIR PENGUENLER DE TEKRAR YAPMIŞTIR.O GÜNLER TEKNEYLE CP´YE GELİRDİ.
ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUİN.
PENGU KARTINDA BEDAVA İTEM OLMASI DIŞINDA DİĞER PENGULARDAN BİR FARKI YOK.
ONU CLUB PENGUİN YAPIMCILARINDAN BİRİ KULLANIYOR.
NE ZAMAN CLUB PENGUİN' E GELSE HEMEN GİRİYOR.

ROCKHOPPER BİR KORSANDIR VE BİZLERE HER GELİŞİNDE KORSAN EŞYALARI GETİRİR.GETİRDİĞİ BU KORSAN EŞYALARINI DA BİZ BEDAVAYA ALIRIZ
ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.
NE ZAMAN CPYE GELSE HEMEN GİRİYOR.

ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.PENGU KARTINDA BEDAVA İTEM OLMASI DIŞINDA DİĞER PENGULARDAN BİR FARKI YOK.ONU CLUB PENGUİN YAPIMCILARINDAN BİRİ KULLANIYOR.NE ZAMAN CPYE GELSE HEMEN GİRİYOR.

MERHABA ARKADAŞLAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ ROCKHOPPER İLE İLGİLİ BİR ÇOK YAZIM VAR AMA BAZILARI BİRBİRİ İLE ÇAKIŞIYOR.BU YÜZDEN BİZ KENDİMİZİN DOĞRU OLARAK BİLDİKLERİMİZ ŞEYLERİ YAZDIK.

ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.KIRMIZI BİR PUFFLE VAR (GALİBA PUFFLE NIN ADI YARRR.)ROCKHOPPER HER ZAMAN CLUB PENGUİNE GELDİĞİNDE İTEMLER GETİRİR 3’Ü MEMBERRLAR YANİ PARALI KULLANICILAR İÇİN 1’İ İSE BİZİM YANİ PAR VERMEDEN CLUBPENGUİNİ KULLANNALAR İÇİNDİR.ROCKHOPPERIN MİGRATÖR ADINDA BİR GEMİSİ VARDIR.
http://fbbaz.blogcu.com/
'Quest
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
'Quest

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Oyundaki Nicki : ahomatt 0ahmet0 ve member penguenim
Takıldığı Mekan : Gizli bir yerde.

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 09:52

Tamam herşey hoşda bu konuya gerek yok hepsi biliniyorki [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
MaNgA

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 09:53

ya başlığımı okurssan görürsün bilenler ve BİLMEYENLER için yazıyo bilmeyenler vardır belki
'Quest
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
'Quest

Erkek Mesaj Sayısı : 1489
Oyundaki Nicki : ahomatt 0ahmet0 ve member penguenim
Takıldığı Mekan : Gizli bir yerde.

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 09:55

Pardon orayı görmemişim tmm da ama zaten forumda buna benziyen az çok konu var neyse sen genede araştırmışın genede emeğe saygı.
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
MaNgA

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 10:19

sğl
Røckér_ßøy
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
Røckér_ßøy

Erkek Mesaj Sayısı : 705
Oyundaki Nicki : rockberke
Takıldığı Mekan : Summit-Blizzard-Town=)
Mesajı : You say i love you, but this is late...

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 13:31

biliyordm ama saol
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
MaNgA

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 16:08

bişey değil
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

Kadın Mesaj Sayısı : 3670
Oyundaki Nicki : moruk7

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 16:11

yazından bişi anladıysam arap olıyım xD
okrap
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
okrap

Erkek Mesaj Sayısı : 215
Oyundaki Nicki : okreo
Takıldığı Mekan : Summit-Genellikle gece clübü
Mesajı : Turkish Rap

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 16:53

Senci,ye katılıyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
'*Tomb Raider
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
'*Tomb Raider

Erkek Mesaj Sayısı : 2553
Oyundaki Nicki : atooos ve Gengengu
Takıldığı Mekan : Blizzard
Mesajı : We're Oscar Mike

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 18:08

Yazının Stilini Düzeltse?
okrap
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
okrap

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 18:58

Evet
Naruto-Shippuuden
Gelişmiş Penguen s1
Gelişmiş Penguen s1
Naruto-Shippuuden

Erkek Mesaj Sayısı : 254

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 19:04

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] birazını okuyabildim arkadaşım rockhopper diye bir penguen türü var zaten rock müziğini çoğu kişi sever ama bunun için koyulmadı ismi
Brkglbhrl
Özel Penguen
Özel Penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 3741

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 19:19

SİZ ROCKHOPPER'İN YANİ KORSAN PENGUENİN CP'NİN YÖNETİCİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNSENİZ DE ASLINDA SADECE NORMAL BİR PENGUEN.PEKİ NASIL GEMİYE BİNİYOR VE RESMİDE DEĞİŞİK DİYORSANIZ YANITI SİTE YÖNETİCİSİNİN ARKADAŞI OLMASI.AYRICA ROCKHOPPER İSMİNİ SADECE ROCK MÜZİĞİ SEVDİĞİ İÇİN KOYMUŞ NASIL ANLADIN DERSENİZ 2 DELİL VAR: 1.ROCK=HOPPER 2.AYRICA BEN ROCKHOPPER HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPTIM VE SONUÇ ÇOOOK GARİP ÇIKTI:MEĞERSE ROCKHOPPER SİTE YÖNETİCİSİNİN ARKADAŞI OLARA NASIL BÖYLE YAPACAĞINI ÖĞRENMİŞ VE KENDİ ARKADAŞLARINADA UYGULAMIŞ VE BÖYLECE ŞU AN DÜNYADA HOPPER İLE BİTEN PENGUEN İSMİ VAR.YANİ BÜTÜN ROCKHOPPER VE ARKADAŞLARININ İSMİ SEVDİĞİ ŞEYLERDEN KAYNAKLANIYOR[/font][/color]
•ROCKHOPPER CP ADASINA HER AY UĞRAR VE İTEMLER GETİRİR.O BİR KORSANDIR VE CP´NİN KURUCULARINDANDIR.GEMİSİNİN ADI MİGRATÖRDÜR.BİR ARA GEMİSİ BATMIŞTIR PENGUENLER DE TEKRAR YAPMIŞTIR.O GÜNLER TEKNEYLE CP´YE GELİRDİ.

•ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUİN.

• ROCKHOPPER BİR KORSANDIR VE BİZLERE HER GELİŞİNDE KORSAN EŞYALARI GETİRİR.GETİRDİĞİ BU KORSAN EŞYALARINI DA BİZ BEDAVAYA ALIRIZ

•ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.

•ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.PENGU KARTINDA BEDAVA İTEM OLMASI DIŞINDA DİĞER PENGULARDAN BİR FARKI YOK.ONU CLUB PENGUİN YAPIMCILARINDAN BİRİ KULLANIYOR.NE ZAMAN CPYE GELSE HEMEN GİRİYOR.

MERHABA ARKADAŞLAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ ROCKHOPPER İLE İLGİLİ BİR ÇOK YAZIM VAR AMA BAZILARI BİRBİRİ İLE ÇAKIŞIYOR.BU YÜZDEN BİZ KENDİMİZİN DOĞRU OLARAK BİLDİKLERİMİZ ŞEYLERİ YAZDIK.

ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.KIRMIZI BİR PUFFLE VAR (GALİBA PUFFLE NIN ADI YARRR.)ROCKHOPPER HER ZAMAN CLUB PENGUİNE GELDİĞİNDE İTEMLER GETİRİR 3’Ü MEMBERRLAR YANİ PARALI KULLANICILAR İÇİN 1’İ İSE BİZİM YANİ PAR VERMEDEN CLUBPENGUİNİ KULLANNALAR İÇİNDİR.ROCKHOPPERIN MİGRATÖR ADINDA BİR GEMİSİ VARDIR.[color=#ff0066]

Okuyamayanlara =)
http://grafik-tr.tr.cx
okrap
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
okrap

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 19:32

İlginç [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
FeaRLeSS
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
FeaRLeSS

Erkek Mesaj Sayısı : 134
Oyundaki Nicki : 4 Member 3 Free Daha ne Diyebilirimki? :D
Takıldığı Mekan : Yeti - Frozen - Summit - Boots
Mesajı : Salatalık =)

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 19:49

-l demiş ki:
SİZ ROCKHOPPER'İN YANİ KORSAN PENGUENİN CP'NİN YÖNETİCİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNSENİZ DE ASLINDA SADECE NORMAL BİR PENGUEN.PEKİ NASIL GEMİYE BİNİYOR VE RESMİDE DEĞİŞİK DİYORSANIZ YANITI SİTE YÖNETİCİSİNİN ARKADAŞI OLMASI.AYRICA ROCKHOPPER İSMİNİ SADECE ROCK MÜZİĞİ SEVDİĞİ İÇİN KOYMUŞ NASIL ANLADIN DERSENİZ 2 DELİL VAR: 1.ROCK=HOPPER 2.AYRICA BEN ROCKHOPPER HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPTIM VE SONUÇ ÇOOOK GARİP ÇIKTI:MEĞERSE ROCKHOPPER SİTE YÖNETİCİSİNİN ARKADAŞI OLARA NASIL BÖYLE YAPACAĞINI ÖĞRENMİŞ VE KENDİ ARKADAŞLARINADA UYGULAMIŞ VE BÖYLECE ŞU AN DÜNYADA HOPPER İLE BİTEN PENGUEN İSMİ VAR.YANİ BÜTÜN ROCKHOPPER VE ARKADAŞLARININ İSMİ SEVDİĞİ ŞEYLERDEN KAYNAKLANIYORROCKHOPPER CP ADASINA HER AY UĞRAR VE İTEMLER GETİRİR.O BİR KORSANDIR VE CP´NİN KURUCULARINDANDIR.GEMİSİNİN ADI MİGRATÖRDÜR.BİR ARA GEMİSİ BATMIŞTIR PENGUENLER DE TEKRAR YAPMIŞTIR.O GÜNLER TEKNEYLE CP´YE GELİRDİ.
ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUİN.

ROCKHOPPER BİR KORSANDIR VE BİZLERE HER GELİŞİNDE KORSAN EŞYALARI GETİRİR.GETİRDİĞİ BU KORSAN EŞYALARINI DA BİZ BEDAVAYA ALIRIZ
ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.

ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.PENGU KARTINDA BEDAVA İTEM OLMASI DIŞINDA DİĞER PENGULARDAN BİR FARKI YOK.ONU CLUB PENGUİN YAPIMCILARINDAN BİRİ KULLANIYOR.NE ZAMAN CPYE GELSE HEMEN GİRİYOR.

ROCKHOPPER ÖZEL BİR PENGUEN.KIRMIZI BİR PUFFLE VAR (GALİBA PUFFLE NIN ADI YARRR.)ROCKHOPPER HER ZAMAN CLUB PENGUİNE GELDİĞİNDE İTEMLER GETİRİR 3’Ü MEMBERRLAR YANİ PARALI KULLANICILAR İÇİN 1’İ İSE BİZİM YANİ PAR VERMEDEN CLUBPENGUİNİ KULLANNALAR İÇİNDİR.ROCKHOPPERIN MİGRATÖR ADINDA BİR GEMİSİ VARDIR.

BÖYLE DAHA İYİ [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://hoptekforum.eniyiforum.org/index.htm
>>$AMURAI JACK<<
Dahi Penguen s1
Dahi Penguen s1
>>$AMURAI JACK<<

Erkek Mesaj Sayısı : 936
Oyundaki Nicki : bekir
Takıldığı Mekan : town snowforst
Mesajı : Güneş Hala Sıcak Fazla Uzağa Gitmiş Olamazlar

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 04:34

hayır öle değil şöle
disney cp yi satın almadan önce rockhopperin kullanıcısı normal cp yi disney almadan önce cp kurucusunun oğluymuş ve rockçuymuş şu anda o da bir kullanıcı birde sensei fln dier önemli karakterlerde onun kardeşleri olcakmış msl cadance onun kız kardeşi olcakmış
Spoiler:
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
MaNgA

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 05:12

ya peki ben nassı okuyom zaten neon değiştirmiş ordan yada baştan okuyun
ArAqOrN001
Süper Penguen s2
Süper Penguen s2
ArAqOrN001

Erkek Mesaj Sayısı : 636
Oyundaki Nicki : jeffhardy001
Takıldığı Mekan : Dojo
Mesajı : Denetleyici veya Bölüm Moderatörü olmak istiyor

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 05:58

bende biliyordum ama gende emeğe saygı
http://www.clubpenguin.com
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
MaNgA

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 06:50

bişey değil siz bilseizde ben bilmeyenler için ayzdım belki siteye yeni üye olan biri bu yazıyı bulur
Rey
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Rey

Erkek Mesaj Sayısı : 395
Oyundaki Nicki : ertrknz
Takıldığı Mekan : nerde olmamı isterseniz ordayım XD
Mesajı : Bir gün herkez club penguin de ajan olacak

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 12:45

senci demiş ki:
yazından bişi anladıysam arap olıyım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
AYNEN
http://www.clubpenguin-tr.com
pokimoki&zeynep
Yeni Penguen s3
Yeni Penguen s3
pokimoki&zeynep

Kadın Mesaj Sayısı : 60
Oyundaki Nicki : pokimoki
Takıldığı Mekan : heryer
Mesajı : hile bulursanız haber verebilirmisiniz:D

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 16:03

ya ben bile anladım ayrıca iyilik yapıyo siz napıyosunuz ben bile üzüldüm okurken ToRnAdO71 kırılmış olabilir ama sizinde bana kırılmanızı(yada kızmanızı) istemem yazdıklarımdan dolayı
http://pembehayalim.tr.gg
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
MaNgA

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19 2009, 08:56

ya ben okuyabiliyorum vallaha sizde bi baksanız doğru düzgün okursunuz ben ciayco değilimya ben de insanım ben nası okuyom???
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19 2009, 09:27

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yazıları tam okuyamıyorm
ArAqOrN001
Süper Penguen s2
Süper Penguen s2
ArAqOrN001

Erkek Mesaj Sayısı : 636
Oyundaki Nicki : jeffhardy001
Takıldığı Mekan : Dojo
Mesajı : Denetleyici veya Bölüm Moderatörü olmak istiyor

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19 2009, 14:23

evet hepsi biliniyor
http://www.clubpenguin.com
'iReM
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
'iReM

Kadın Mesaj Sayısı : 893
Oyundaki Nicki : Junierturta
Takıldığı Mekan : Her yer :)
Mesajı : Bu forumu çok seviyorum;)

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19 2009, 14:27

Sağol emeğe saygı +Rep
http://www.hayalgucu.twilight-vampire.com
'iReM
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
'iReM

Kadın Mesaj Sayısı : 893
Oyundaki Nicki : Junierturta
Takıldığı Mekan : Her yer :)
Mesajı : Bu forumu çok seviyorum;)

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19 2009, 14:29

Edit yapmadım flood yapıyorum ama özür dilerim yanlışlıkla - verdim onun yerine başka mesajlarını bulup 2 +rep verdim
http://www.hayalgucu.twilight-vampire.com
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
MaNgA

MesajKonu: Geri: Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!   Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19 2009, 15:21

konuyu lütfen hortlatmayın

Bilenler Ve Bilmeyenler İçin!!!
1 sayfadaki 1 sayfası