ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!

4 posters
YazarMesaj
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Empty
MesajKonu: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09 2009, 13:54

arkadaşlar bu yazıyı internetten çevirdim çünkü pek ingilizce bilmiyorum (6.sınıfa geçtim) sanırım yeni şapka iemi hafta sonu gelecek

çevrilmemiş yazı:
Hello Penguins!

You guys must be playing lots of party games and winning a lot of tickets, because the prize booth has been really busy! Have you noticed a few empty spaces on the shelves? Keep your eyes open because we'll be adding new prizes at the end of the week. And you'll still be able to get the ones that are there now!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] What do you think of all the games? Which ones are earning you the most tickets?

çevrilmiş yazı:

Beyler parti oyunlar birçok oyun olmalı ve biletlerinin çok kazanan, çünkü ödül standında gerçekten meşgul oldu! Sen raflarında birkaç boşluk fark ettiniz mi? Çünkü hafta sonunda yeni ödüller ekleyecekseniz Gözlerinizi açık tutun. Ve hala orada şu anda olanlar elde edebileceksiniz! Ne tüm oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangilerinin size en biletleri kazanç nedir?
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09 2009, 13:56

Haftasonu Geleceğinide Nerden Çıkardın ?
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09 2009, 14:02

Çünkü hafta sonunda yeni ödüller ekleyecekseniz Gözlerinizi açık tutun. die bi yazı var ordan esinlenerek yazmıştım ama emin deilim:(
^-^¿Darkgirl?^-^
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
^-^¿Darkgirl?^-^

Kadın Mesaj Sayısı : 334
Oyundaki Nicki : kralice1997 kral 7
Takıldığı Mekan : her yer :)
Mesajı : hiç member olmadım acıyın bana xD

MesajKonu: Geri: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09 2009, 19:09

hmm evet bir yerde okumuştum ama hep şapka olmaz ki arka planları saymazsak çook şapka var [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Gossip Girl
Aktif Penguen s1
Aktif Penguen s1
Gossip Girl

Kadın Mesaj Sayısı : 87
Oyundaki Nicki : şşs
Takıldığı Mekan : Summit White House Crystal vs vs...
Mesajı : Micheal Jacksonın fotorafını bulamadım flash diskimde kaldıı :( ve ayrıca ben şşs forever şifremi unuttuğum için arkadaşın kullanmadığı hesabı kullanıyorum.

MesajKonu: Geri: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 10 2009, 00:33

Ben bunu zaten yazmıştım. Ve ne zaman geleceğide yazıyodu. Ayrıca benden 13 saat sonra yazmışsın.

En son Gossip Girl tarafından Perş. Eyl. 10 2009, 00:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Ayrıca .. ekledim)
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 10 2009, 08:10

ben senin yazdığını bilmiyodum özür dilerim tartışmaya gerek yok tekrar özür diliorm
bloom38
Gelişmiş Penguen s1
Gelişmiş Penguen s1
bloom38

Kadın Mesaj Sayısı : 253

MesajKonu: Geri: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimePerş. Eyl. 10 2009, 17:20

bilmem zaman göstericek
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

MesajKonu: Geri: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 11 2009, 11:26

NEYİ ZAMAN GÖSTERECEK?????
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!   Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 11 2009, 11:31

Bugün geldi o item zaten.
Kilitlendi.

Yeni İtemin Ne Zaman Geleceğini Galiba Buldum!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galiba Buldum
» Galiba yeni bir tiyatro oyunu...
» Kart Satın Alma Yerini Galiba Buldum
» Galiba Sonunda Buldum Kardeşlerim (çatıya çıkmak)
» Yeni Birşey Buldum!!!!!