ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör

+7
pokimoki&zeynep
Rey
bunny_blg
ibraho
41tanisenes41
$éncİ
Naruto-Shippuuden
11 posters
YazarMesaj
Naruto-Shippuuden
Gelişmiş Penguen s1
Gelişmiş Penguen s1
Naruto-Shippuuden

Erkek Mesaj Sayısı : 254

RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Empty
MesajKonu: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 11:28

arkadaşlar rh island hakkında bi sürü konu açılmış bunlarda forumda kirlilik yaratıyor gördüğüm kadarıyla kafanızda soru işaretleri var ve bende bu soru işaretlerini kafanızdan olabildiğince kaldırmaya çalışacağım...

Lütfen hepsini olabildiğince okuyun

1. Rockhopper adasının varlığı veya yokluğu eskiden yarı yarıyaydı, yani bilinmiyordu, ama şimdi cp yetkililerinin bir ara bunun hakkında anlayana ipuçları vermesiyle varlığının oranı %70 %80 e kadar yükseldi kafalarda .. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benim Fikrim: tahminimce %85-90 vardır en az 85...

2. Rockhopper adası varsa bile hiç umutlanmayın cp yetkilileri diyene kadar oraya normal playerlar giremez çünkü rh adasının aslında modların roomu olduğunu söyleyenler bile var ama unutmayın orası şimdilik sadece rh nin girebileceği biyer adı üstünde yani kapalı olmasaydı şimdi millet orda fink atıyo olurdu hem böyle konular açılmazdı buda tezimi %100 doğruluyo ... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benim Fikrim: %100 Normal playerlara kapalıdır...

3. Rockhopperın gemisindeki bazı gizemli haritaların hepside rh adasını %90 göstermektedir yani bana göre bu doğrudur... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] başka yeri göstercek hali yokya [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benim Fikrim: %90 Rh adası gösterimi

4. Rh adası belkide DAHA OLUŞTURULMAMIŞTIR bile ama cp yetkilileri kesin olarak açıklayana kadar varlığı veya nasıl gidildiği KESİNLEŞEMEZ TARTIŞILIR... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

5. Emin Olun Oyundan alınan resimler dışında internette dolaşan tüm resim ve videolar %100 SaHtedir ihtimal bile vermiyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Umarım kafanızdaki soru işaretleri büyük oranda gitmiştir... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
yani oraya gitmeye çalışmayın bunlar zaman kaybıdır oturup okula çalışın bunlara kafa yorcağınıza [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not: Bu Oranların hepsi senelik deneyimlerimle kendim oluşturduğum oranlardır.... Lütfen bu oranları tartışmayınız...
$éncİ
Özel Penguen
Özel Penguen
$éncİ

Kadın Mesaj Sayısı : 3670
Oyundaki Nicki : moruk7

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 11:36

ewt çok saol +rep şimdiye kadar senin gibi açklıyan olmamıştı bazı arkadaşlarda oyunlarla gidildiğiene kafayı takmışlar :ff: ben o konuyu sadece bu haritaları ve rh islandın resimlerini göstermek içn koymuştum umarım herkes anlamıştır çok çok saol
Naruto-Shippuuden
Gelişmiş Penguen s1
Gelişmiş Penguen s1
Naruto-Shippuuden

Erkek Mesaj Sayısı : 254

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 12:13

birşey değil arkadaşım yardım etmek görevim... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
41tanisenes41
Süper Penguen s2
Süper Penguen s2
41tanisenes41

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Oyundaki Nicki : tanisenes
Takıldığı Mekan : SUMMİT-BEACH & TOWN
Mesajı : EN BÜYÜK PENGUEN ROCKHOPPER

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 13:52

Hımmm gerçeten güzel performans daha Aktif Penguin ken artı +rep 3 iyi iyi.Bu arada çok sağol baya bi konu vardı bunla ilgili inşallah kapanmıştırlar
http://www.starpenguen.forumup.com-----www.starpenguen.tr.gg
ibraho
Süper Penguen s2
Süper Penguen s2
ibraho

Erkek Mesaj Sayısı : 681
Oyundaki Nicki : ibraho
Takıldığı Mekan : Eşşek Cenneti... xD
Mesajı : herkes bir gün prison break izliycek xD

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeSalı Eyl. 08 2009, 19:53

evet en mantıklı cevaplar bunlar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bunny_blg
Özel Penguen
Özel Penguen
bunny_blg

Kadın Mesaj Sayısı : 1726
Oyundaki Nicki : Penpengu1

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09 2009, 13:32

bencede cp yetkilileri rockhopper island ı oluşturuyorlardır. oluşturunca kesinlikle ilk önce oraya memberlar gidecektir ondan 1-2 ay sonra freeler gidebilir ama bu kesin deil buna kafa yormayın bu sadece benim tahminim..... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rey
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Rey

Erkek Mesaj Sayısı : 395
Oyundaki Nicki : ertrknz
Takıldığı Mekan : nerde olmamı isterseniz ordayım XD
Mesajı : Bir gün herkez club penguin de ajan olacak

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimePtsi Eyl. 14 2009, 11:46

gerçekten haklı
http://www.clubpenguin-tr.com
pokimoki&zeynep
Yeni Penguen s3
Yeni Penguen s3
pokimoki&zeynep

Kadın Mesaj Sayısı : 60
Oyundaki Nicki : pokimoki
Takıldığı Mekan : heryer
Mesajı : hile bulursanız haber verebilirmisiniz:D

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 15:35

evet belki o kadar ilgi çekmeyince freelere açarlar diye bir düşüncem var ama konuyu hortlatmadan çenemi kapatıyım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://pembehayalim.tr.gg
mirac
Dahi Penguen s1
Dahi Penguen s1
mirac

Erkek Mesaj Sayısı : 1288
Oyundaki Nicki : gizli...
Takıldığı Mekan : HAUNTED HAUSE

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19 2009, 15:18

penguin123x demiş ki:
bencede cp yetkilileri rockhopper island ı oluşturuyorlardır. oluşturunca kesinlikle ilk önce oraya memberlar gidecektir ondan 1-2 ay sonra freeler gidebilir ama bu kesin deil buna kafa yormayın bu sadece benim tahminim..... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bencede öle olur ama 1-2 ay sonra değil partilerdede olabilir
http://clubpenguintrcom.azbuz.com
Rey
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Rey

Erkek Mesaj Sayısı : 395
Oyundaki Nicki : ertrknz
Takıldığı Mekan : nerde olmamı isterseniz ordayım XD
Mesajı : Bir gün herkez club penguin de ajan olacak

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19 2009, 18:38

arkadaşlar şimdi Hydr HOpper oyununu bitirdim bana rock hopper island ın arkapilanını verdiler
http://www.clubpenguin-tr.com
pewsi
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Oyundaki Nicki : selocannn : megan23
Takıldığı Mekan : her yer fark etmezki
Mesajı : TR__TaHa_TR

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimePerş. Ekim 22 2009, 19:39

Ne ben gittim ama orası mı bilmeiyorum sadece bi adaya gittim o kadar
http://www.clubpenguin-tr.com/
CeKo
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

Erkek Mesaj Sayısı : 131

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeCuma Ekim 30 2009, 13:07

saol açıklayıcı olmuş budur yani cp yetkililileri girin diyene kadar giremeyiz biz oaraya bu kadar yani
seyo penguen
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
seyo penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 296
Oyundaki Nicki : Ajanxx9
Takıldığı Mekan : Neresi gelirse
Mesajı : Gülme komşuna gelir başına

MesajKonu: Geri: RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör   RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör Icon_minitimeCuma Ekim 30 2009, 17:22

Doğru dedin arkadaş.
O kadar boşu boşuna konu vardıki büyük bir kirlilik oluşturuyordu

RockHopper adası konuya açıklık getirmek %100 gir ve gör
1 sayfadaki 1 sayfası