ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Çok kararsızım...!?!

4 posters
YazarMesaj
'Mysteяıo
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
'Mysteяıo

Erkek Mesaj Sayısı : 1549
Takıldığı Mekan : Silvermoon/Eversong woods
Mesajı : For the Quel'thalas

Çok kararsızım...!?! Empty
MesajKonu: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 07 2009, 17:18

Druidim ban yedikden sonra warlock açmıştım 21 lvl e kadar getirdim ancak bi süre sonra o class a uygun olmadığı anladım şimdi aklımda 2 secenek var ya hunter olmak ya da eskisi gibi bir Druid(Irk Night elf)yardım ederseniz sevinirim... 🇸🇸
Rliterature
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
Rliterature

Kadın Mesaj Sayısı : 40

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 07 2009, 17:46

Bence druid ol ne de olsa bildiğin bir class.lock fena değil tek bir büyü ile zarar verebiliyor.gene de durid düzgün itemlarla bir warrior gibi olabiliyor,biliyorsundur tank olmakta ayı formunda çok başarılı.üstelik oynaması locktan daha zevkli.lock cloth giyiyor bildiğim kadarıyla ve cloth giyenler her zaman ilk saldırılandır.ama bir classta uzmansan her class kraldır :hh: ilk önce ne ile oynamak istediğine karar ver tabi,büyü ile mi yoksa yakından zarar vererek mi oynamak istiyorsun ?
'Mysteяıo
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
'Mysteяıo

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 07 2009, 18:43

Sanırım Druide olan alışkanlığım beni rahat bırakmıycak :hh: Druid olcam
Rliterature
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
Rliterature

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 07 2009, 18:46

oluver gitsin ya :hh: ben neredeyse bütün classları denedim en sonunda shamana ısındım.druid çok güzel ama bence de druid ol :ys:
'Mysteяıo
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
'Mysteяıo

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 07 2009, 19:02

Druid i ben İlk başta okuduğum yazılar ve izlediğim videolar yüzünden çok sevip oyuna bşlar başlamaz druid açmıştım Ve bayada zevk aldım en iyi bu Hem Yeni Form Skinnleride Çok Güzel
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 14 2009, 06:49

Druid ol ama bence n.elf açma horde aç.İstiyosan n.elf'de açabilirsin tabi ama bence ally'lar gey.. .P
'Mysteяıo
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
'Mysteяıo

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 14 2009, 08:57

Oha diyorum Alakası yok Horde açardımda inek olmak istemiorum :hh: Vaazgeçtim tekrar kasmak sıkıcı geldi Undead rog açtım BL de :fkr:

Msni ekledim
Rliterature
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
Rliterature

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 14 2009, 09:49

aa neden allyler gay olsun ya :hh: sadece horde göz önüne alındığında daha az fantastikler.ben arkadaşlarım olmasa horde olmak isterdim ama kısmet.hem her realm'de ya horde ya alliance lider olur ona göre oynamak lazım :hh:
Ninja Warrior
Süper Penguen s2
Süper Penguen s2
Ninja Warrior

Erkek Mesaj Sayısı : 623
Oyundaki Nicki : kocaoglan12/BDDP Dancer/stella 9865/Mikomi 123
Takıldığı Mekan : SUMMIT
Mesajı : METİN 2 ACİL ÇAR ARANIYOR

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeCuma Ağus. 14 2009, 22:43

bende bi alsam wow u neler açarım neler
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

MesajKonu: Geri: Çok kararsızım...!?!   Çok kararsızım...!?! Icon_minitimeSalı Ağus. 18 2009, 11:57

Ya bi humanların duruşuna bakın kız gıbı duruyolar n.elf'ler sağlam belki ama human'lar gey :hh:

Çok kararsızım...!?!
1 sayfadaki 1 sayfası