ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

High elften blood elfe

4 posters
YazarMesaj
leopard dishu
Gelişmiş Penguen s1
Gelişmiş Penguen s1

Erkek Mesaj Sayısı : 237
Oyundaki Nicki : Yemyesl
Takıldığı Mekan : Summit-Blizzard yada arkadaşımın olduğu mekan
Mesajı : Kurtlarla aram iyidir.Isırmadıkları sürece

High elften blood elfe Empty
MesajKonu: High elften blood elfe   High elften blood elfe Icon_minitimePtsi Tem. 20 2009, 15:02

:hh: Hikayeden bir parça veriyorum.Silvermoon City'kurulmadan önce blood elfler high elfmiş.Horde değillrmiş.Çünkü o zaman daha horde ve alliance kurulmamış.Ama alliance kurulunca allience a geçmişler.Ama alliance larda büyü gücü olmadığı için büyüye düşkünlükleri yüzünden horde olmuşlar.Ama bazı high elfler kabul etmemiş ve night elf olmuşlar.Ama hötü high elfler kendilerine horde şehri kurmuşlar silvermoon city.Ama mutlu ve huzur çok uzun sürmemiş ve sargeras'ın adamları silvermoon'un yarısını yıkmış.Bir çok kötü hight elf ölmüş.Ama geriye kalan hight elfler sargeras'ın adamlarını püskürtmüş.Ve kötü hight elfler atalarının anısına blood elf ismini almışlar.

Sargeras=Dünyayı yıkmaya çalışan devasa güçte bir yaratık.
'Mysteяıo
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
'Mysteяıo

Erkek Mesaj Sayısı : 1549
Takıldığı Mekan : Silvermoon/Eversong woods
Mesajı : For the Quel'thalas

MesajKonu: Geri: High elften blood elfe   High elften blood elfe Icon_minitimePtsi Tem. 20 2009, 15:07

Benim Bildiğim High elfler horde ile olan savasta Ally lerin zayıf oldukları ve aynı zamanda Büyüye olan düşkünlükleri yüzünden Blood Elf e dönüşerek Horde ye geçmişlerdir Ayrıca paladin olmayı ally oldukları zamandan öğrendikleri için paladin olabiliyorlar ama onlar ışığı iyilik için değil ışığı esir edip amaçları için kullanıyorlar ve onlar kendilerine paladin değil Blood Knigh(Kan Şovalyeleri)Diyorlar :[gow.gif]:

Yazana kadar canım çıktı evde değilim klavye farkı bi türlü alışamadım :SR:
leopard dishu
Gelişmiş Penguen s1
Gelişmiş Penguen s1

Erkek Mesaj Sayısı : 237
Oyundaki Nicki : Yemyesl
Takıldığı Mekan : Summit-Blizzard yada arkadaşımın olduğu mekan
Mesajı : Kurtlarla aram iyidir.Isırmadıkları sürece

MesajKonu: Geri: High elften blood elfe   High elften blood elfe Icon_minitimePtsi Tem. 20 2009, 15:09

Bilmem ki kiminki doğru ama onlar kendilerine blood elf ismini koymuşlar dedim paladin demedim ki.. :hh:
'Mysteяıo
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
'Mysteяıo

Erkek Mesaj Sayısı : 1549
Takıldığı Mekan : Silvermoon/Eversong woods
Mesajı : For the Quel'thalas

MesajKonu: Geri: High elften blood elfe   High elften blood elfe Icon_minitimePtsi Tem. 20 2009, 15:10

biliyorumda ben paladin kısmınıda açıklayım dedim
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

MesajKonu: Geri: High elften blood elfe   High elften blood elfe Icon_minitimeÇarş. Tem. 22 2009, 17:44

Benim bildiğim büyüye olan düşkünlükleri ve alliance yenildikten sonra büyü kaynağı bulamadıkları için horde'dan yardım istemişler Thrall ve adamları da blood elflere yardım etmeyi kabul etmiş ve blood elf'ler horde tarafında yer almış
Rliterature
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
Rliterature

Kadın Mesaj Sayısı : 40

MesajKonu: Geri: High elften blood elfe   High elften blood elfe Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05 2009, 18:31

Benim de bildiğim büyüye olan düşkünlükleri yüzünden human'lara sırt çevirip horde'lara katılmaları.ayrıca sargeras bir titan'dı,yanlış hatırlamıyorsam 🇵🇬
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

MesajKonu: Geri: High elften blood elfe   High elften blood elfe Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05 2009, 22:31

Sargeras başka dünyalardaki kötü yaratıkların kendi taraflarına çektiği titan.

High elften blood elfe
1 sayfadaki 1 sayfası