ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!

+31
oyun9
elite club penguin
mancurya
pewsi
Space Car
sscbcccp
MaNgA
CeKo
'*Tomb Raider
Røckér_ßøy
$éncİ
§pëëďŷ
By_Aybar
murat_9
'Quest
mirac
kubilay10
karakartal58
Rasengan&Chidori
Sphenis
Jenerik1
süper98
Efet
Cyndrus
trsebotr
mucahitkubi
brovezör
Hitman
Ryuk
izzettunc
CpULTRA
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
kubilay10
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 17 2009, 10:24

senseide bir oyuncu ama cp için özel bu yüzden söylentiler doğru olabilir
CeKo
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 17 2009, 10:32

çok haklısın kardeş doğru sölüyor sallıyolarb ya
MaNgA
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 17 2009, 14:33

katılyorum
http://fbbaz.blogcu.com/
By_Aybar
Dahi Penguen s1
Dahi Penguen s1

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 17 2009, 17:28

ben bilmiyorum söylentiler bunlar
http://www.aaybarr.tr.gg
sscbcccp
Aktif Penguen s1
Aktif Penguen s1

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19 2009, 21:25

ya yok ya 🆗 hem gitsen kenarı denizle çevrili adanın nası gidecen
kubilay10
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 20 2009, 06:44

e ice berge nasıl haritan gidiyoruz
By_Aybar
Dahi Penguen s1
Dahi Penguen s1

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 20 2009, 08:43

resimli anlstım istermisin
Space Car
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 20 2009, 09:34

aslında bende rockhopper ıslandın bir bölümünü gördüm Christmas Partyde bir kitap gelmişti ama artık yok kitabın ismi "Christmas at Rockhopper Island" kitabın resimlerine göre hiç kar yağmıyor ve tropik bir iklim var aynı zamanda bir sürü kırmızı puffle var odanın daha açıldığından emin deilim ama belki moderetörler çocuklarına açmıştır yine de emin deilim
By_Aybar
Dahi Penguen s1
Dahi Penguen s1

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 20 2009, 10:54

rockhopperin sırrarı zamanla açılıyor biraz bekleyelim
pewsi
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3

Erkek Mesaj Sayısı : 172
Oyundaki Nicki : selocannn : megan23
Takıldığı Mekan : her yer fark etmezki
Mesajı : TR__TaHa_TR

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27 2009, 14:38

kanıtım var.git bakalım pet shop a orda kırmızı puffle ye tıkla çevirisini yapyosan yap bak neler oluyo kardeeeeeeeeş
http://www.clubpenguin-tr.com/
brovezör
Dahi Penguen s3
brovezör

Kadın Mesaj Sayısı : 1894
Oyundaki Nicki : hilalmrc
Takıldığı Mekan : bu forumda
Mesajı : T-prupkinn-T

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 27 2009, 14:46

ya bişi sorcam pewsi. neden her zama atıyorsun?çevirisini yaptıında rh ıslanddan geldi diyor ama simdilk ole biyer yok.yani var ama açık diil. annadın?
mancurya
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
mancurya

Erkek Mesaj Sayısı : 26
Oyundaki Nicki : Pentupen
Takıldığı Mekan : Cove

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30 2009, 15:20

Book Room daki kitaplardaki tüm hikayelerde rp island şeklinde yazılar var, cp islandı aktif etmek disney-club penguin e kalmıs bir olay, fazla tartışmaya gerek yok, ama hatırlatırımki zamanında yok dojoda 30 dakika bekleyince ninja olunuyor tartışmaları vardı , bakın ardından sensei geldi, cp nin ne yapacagı belli olmaz, sadece bekleyin fazla takmayın bunları yap cp yaparsa yapar ama ben pek sanmıyorum yapacagını belki cok ilerde :wk:
elite club penguin
Yeni Penguen s3
Yeni Penguen s3
elite club penguin

Erkek Mesaj Sayısı : 60
Oyundaki Nicki : Yusuf Serhat
Takıldığı Mekan : Heryer

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 30 2009, 17:38

rh nin adası olmadıgına katılıyorum hem kendi adasıysa neden çok az duruyor
http://yemirhan.blogspot.com
oyun9
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
oyun9

Erkek Mesaj Sayısı : 117
Oyundaki Nicki : oyun9
Takıldığı Mekan : town

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02 2009, 09:35

ben bu konu hakkında bi araştırma yaptım bulduğum bilgilerde şunlar
rochopper ın adası var ama iş gizemli olsun diye haritada yok ayrıca clup penguin dasından çok uzakta ma bildiğim kadarıyla hydro hopper oyununun 25 . bölümünden sonra o daya gidebiliyomuşsun .ve o ada rochopper a ait diyil rochopper bir keresinde o adada mahsur kalmış . :ys:

En son oyun9 tarafından Çarş. Eyl. 02 2009, 09:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
goldenone
Dahi Penguen s1
Dahi Penguen s1

Erkek Mesaj Sayısı : 1094
Oyundaki Nicki : rockhopper
Takıldığı Mekan : town
Mesajı : yok

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02 2009, 09:39

bence rh adası var
Homer
Yasaklı
Yasaklı
Homer

Erkek Mesaj Sayısı : 3279

Uyarı Uyarı: 3 (KAPATILDI)
Uyarı Sebebi: MSN / E-Mail paylaşımı , Gereksiz Mesaj , Gereksiz Mesaj KAPATILDI !

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 03 2009, 07:27

Rockhopper geldiğinde girin gemisine duvarda asılı bi harita var cp adasını gösterio ama oklar başka bi adayada gidio olabilir.Haritanın yarısını kapamış ztn bi tane şişe ile...Ama o okların sonu başka bi yer olabilir.
Yani bu kesin değil.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
pewsi
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07 2009, 08:35

Kanıt varrrrrrrr........................... Arkadaşlar pet shop da kırmızı puffle de söle bişey yazıo.

Spoiler:
işte kanıt yok diyip rockhopper nin günahını almayın o zaman adam nerden item getiriyo??deniz çöplüğünden mi?? :D:D:D isterseniz pet shop a gidin katologdan kırmızı puf a bakın orjinali nerden geliyo.. Ayrıca beyaz puffle kar kütlesi.neyse sohbet bölümünden mutlaka okuyun.....
pewsi
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07 2009, 08:38

arkadaşlar bişey yazmayı unutmuşum
ben google den baktın aslında bizim adamız ada değil aslında harita değil minik bi kutup.ayrıca kitaplarda bahsediyo resmler gösteriyolar.benim arkadaşımın arkadaşı rock un arkisi olmuş onu adasına davet etmiş. çok garip değil mi???
Rasengan&Chidori
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
Rasengan&Chidori

Oyundaki Nicki : kubilay17
Takıldığı Mekan : genellikle dojoda veya towndayım

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 07 2009, 09:09

oyun9 demiş ki:
ben bu konu hakkında bi araştırma yaptım bulduğum bilgilerde şunlar
rochopper ın adası var ama iş gizemli olsun diye haritada yok ayrıca clup penguin dasından çok uzakta ma bildiğim kadarıyla hydro hopper oyununun 25 . bölümünden sonra o daya gidebiliyomuşsun .ve o ada rochopper a ait diyil rochopper bir keresinde o adada mahsur kalmış . :ys:

ben forrumda bir konu gördüm orda bir kullanıcı bana 12. levele kadar gel sana rockhopper şapkası veriyorlar ayrıca adaya gidebiliyormuşsun dedi ben 15. leveli bitrdim sadece god job dedi başka bir şey olmadı (16da kaldım) ayrıca RH adayı migratorle yaptığı bir gezide gemsinin batması sonucu bir adaya düştüğünde buluyor zaten gemiye girdiğimizde dikkat ettiyseniz bir club penguin haritası var haritada oklar ilerliyor ama bir köşesini variller kapatıyor ayrıca forumun rockhopper tanıtım bölümünde anlatılan RHnin gezilerinde RH adaya düştüğünde adadaki güneş ışığı bolluğundan ve uzaklığından lighthousenin ışıklarının görülemediğini söylüyordu. 🆗
FeaRLeSS
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
FeaRLeSS

Erkek Mesaj Sayısı : 134
Oyundaki Nicki : 4 Member 3 Free Daha ne Diyebilirimki? :D
Takıldığı Mekan : Yeti - Frozen - Summit - Boots
Mesajı : Salatalık =)

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 13 2009, 09:50

kubilay17 demiş ki:
CpULTRA demiş ki:
arkadaşlar bu aralar herkes rh'nin adası diye konu açmaya başladı.ben bu konular hakkında son noktayı koyuyorum işte yazım:

Arkadaşlar Rockhopper'ın adası yoktur.Cp daha böyle bir şey açıklamadı.Siz sadece tahmin yürütüyorsunuz ancak elinizde bir kanıt YOK!Kanıt olarak gösterdiğiniz şeyler Cp'nin Rockhopper için uydurduğu önemsiz resimler.Rockhopper'in adası olsaydı zaten Cp açıklardı.Ayrıca Cp'yi oynadığınız yer zaten ada.Bunun için başka bir ada değil başka bir oda açabilirler.Artık Cp açıklayıncaya kadar unutun bunu.Bidaha da böyle gereksiz konular açmayın LÜTFEN!!!

NOT:"Ayrıca Cp'yi oynadığınız yer zaten ada.Bunun için başka bir ada değil başka bir oda açabilirler." in üstüne bazı arkadaşlar İce Berg de ada ama diye bilir.Orası ada değil Cp adasına bağlı bir buz kütlesidir.

+rep lerinizi esirgemeyin!!!

Powerred by CpULTRA

🆗

peki olmadığına dair bir kanıt varmı dendiğinde CP daha açıklama yapmadı diyorsunuz o ada var rockhopper zaten gemisiyle deniz fenerine geldiğinde o btkileri nereden getiriyor sanıyorsunuz

Kesinlikle kubiye katılıyorum ayrıca kırmızı puffle bizzat RH ISLANDDAN gelmiş pet shop kitabında yazıyor. Ayrıca RHNİN KİTABINDA RH ISLANDIN VAR OLDUĞU AÇIKÇA YAZIYO
http://hoptekforum.eniyiforum.org/index.htm
Rasengan&Chidori
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
Rasengan&Chidori

Oyundaki Nicki : kubilay17
Takıldığı Mekan : genellikle dojoda veya towndayım

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 13 2009, 10:16

teşekkürler bununla ilgili çok kanıt var ama şu an penguinler oraya gidemiyor forumu araştırın bir sürü kanıt bulacağınızdan eminim

örnek ship holddaki yarısını fıçıların kapattığı harita gibi
077penguen
Süper Penguen s2
Süper Penguen s2
077penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 605
Oyundaki Nicki : ...
Takıldığı Mekan : Ben Heryerdeyim!!!
Mesajı : tekbir mesajim var oda hiçbir mesajim olmadığı

MesajKonu: Geri: RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!   RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 21:09

Katilmiyorum Cp den bir açıklama geldi var değil ama olabilir. Çünkü cpden şöyle bir cevap aldık ''oyunda bir çok gizli yer var'' ve ayrıca oyunu Disney alınca değişikliklerde oldu mesela ''Ninjalık'' yok yok diyordunuz oldu işte Disney oyunu geliştiriyor genişletiyor Cp den gelen bir başka açiklamaya kadar son nokta(.) budun İyi oyunlar.

RH'nin Adasıyla İlgili Son Noktayı Koydum...!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2