ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)

+17
uunnaall
Zuntard
' DaЯaҒe
ozan300696
disco_boy
41tanisenes41
ceza82
Anıl97
Kenny McCormick
Beren_Eda
ayliNilya
'yuSuf...
GLADYATÖR
Pyloge
Rio_Tokagero
irem__02
# Falling Down
21 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Empty
MesajKonu: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 07:32

Bir free penguin görüyorum ağlıyor çünkü partye giremiyor. 🇸🇸 Bende onları görünce içim sızlıyor..
Bir yardım başlattım berk_xavi@hot.... ekleyin Kendi pengum bile olsam yardım edebiileceksem ne mutlu bana :wk:
# Falling Down
Ninja
Ninja
# Falling Down

Kadın Mesaj Sayısı : 5996
Oyundaki Nicki : redcindirell

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 07:36

Ya bence partinin sadece memberlere özel olması ciddi bir haksızlık oldu. Free item bile orada verilmiş zaten memberler istediği zaman shop'lardan alışveriş yapabiliyor bir de bize free item gelmiyor. Ayrıca oyun da orada... Ciddi bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.
http://mileycyrusfan.niceboard.net/
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 07:48

Kesinlikle ben ve arkadaşımda böyle düşünüyoruz!
# Falling Down
Ninja
Ninja
# Falling Down

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 08:02

CP yetkilileri bunu neden yaptı ki anlamadım büyük bir haksızlık bu yaptıkları.. Bence bildirmeliyiz.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 08:04

İleride Şubatta Green Party var freelere
irem__02
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
irem__02

Kadın Mesaj Sayısı : 860
Oyundaki Nicki : İrem 02
Takıldığı Mekan : summit
Mesajı : Rock Dinlemeli

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 08:23

o zaman da memberler giremesin :KpKp: anlasınlar neler çekiyoruz
# Falling Down
Ninja
Ninja
# Falling Down

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 08:39

İnşallah onlar giremez de zevkli olur :)
Rio_Tokagero
Özel Penguen
Özel Penguen
Rio_Tokagero

Erkek Mesaj Sayısı : 1700
Oyundaki Nicki : Ahmet Veysel

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 08:41

Madem onlara böyle.

Onlarda free itemleri alamasınlar.
irem__02
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
irem__02

Kadın Mesaj Sayısı : 860
Oyundaki Nicki : İrem 02
Takıldığı Mekan : summit
Mesajı : Rock Dinlemeli

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 08:47

bencede zaten haftada 1 felan geliyo
Pyloge
Süper moderatör
Süper moderatör
Pyloge

Erkek Mesaj Sayısı : 3942
Oyundaki Nicki : Kamyon
Takıldığı Mekan : Town
Mesajı : CP-TR yeniden sizlerle!

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 10:58

eee Arkadaşlar Pardonda CP Yöneticileride Sıçtıkları Yerden Para Çıkmıyor..
Onlarında Kazanması Gerekiyor..
Bakın CP de Kaç Server Var..Şimdi Türkiyede Bir Tane Server Zaten(en dandiği ancak cp uluslararası olduğu için iyi bir servera ihtiyacı var)500 TL...
e Bunun Tasarımcısı Var Kod Yazıcısı Var Bilmemnesi Var..
Adamlarda Hakkı Olarak Böyle Bir Şey Yapmışlar..
Zaten İsmi Member Party..
İsimden Anlamanız Lazım..
http://www.grafikalemi.com
GLADYATÖR
Dahi Penguen s3
GLADYATÖR

Erkek Mesaj Sayısı : 1926
Oyundaki Nicki : fbhalilfb
Takıldığı Mekan : town

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 11:08

Chuck Bartowski demiş ki:
eee Arkadaşlar Pardonda CP Yöneticileride Sıçtıkları Yerden Para Çıkmıyor..
Onlarında Kazanması Gerekiyor..
Bakın CP de Kaç Server Var..Şimdi Türkiyede Bir Tane Server Zaten(en dandiği ancak cp uluslararası olduğu için iyi bir servera ihtiyacı var)500 TL...
e Bunun Tasarımcısı Var Kod Yazıcısı Var Bilmemnesi Var..
Adamlarda Hakkı Olarak Böyle Bir Şey Yapmışlar..
Zaten İsmi Member Party..
İsimden Anlamanız Lazım..
sende haklısın
'yuSuf...
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
'yuSuf...

Erkek Mesaj Sayısı : 2220
Oyundaki Nicki : Yusuf1234

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 11:11

Haklısında yinede acısınlar bize ya ve küfür yasak :grr:
http://.:.:.:.:.:.:.:.
GLADYATÖR
Dahi Penguen s3
GLADYATÖR

Erkek Mesaj Sayısı : 1926
Oyundaki Nicki : fbhalilfb

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 11:15

evet acısınlar yhaa çok sıkıcı oluyor nightclub'e giremeden
ayliNilya
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1

Kadın Mesaj Sayısı : 8

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 11:22

saool
# Falling Down
Ninja
Ninja
# Falling Down

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 11:24

Tamam sen de haklısın Chuck arkadaşım ama sırf member partisi var diye biz neden Night Club'a giremiyoruz? Oyun oynayamıyoruz? Bu da küçük bir haksızlık bence...
Beren_Eda
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
Beren_Eda

Kadın Mesaj Sayısı : 195
Oyundaki Nicki : Berenyasemin
Takıldığı Mekan : Town,Pizza Parlor,bazı partiler ve kendi evim:)
Mesajı : Beni sinirlendireni 0 ile çarpar yok ederim:)

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 11:27

Club Penguin'de en ufak yeri kısıtladılar mı çok kötü oluyor.Ben uzun zamandır girmedim zevk ala ala...Bir ara haftada bir free item veriliyordu.Pek beğenmiyorduk ama en azından birşey veriliyordu.Şimdi o da yok!Ninjalar için ayrı oda,ajanlar için ayrı oda ve partilerde memberler için ayrı odalar...Artık Club Penguin'den yavaş yavaş soğumaya başladım.Çok güzel bir oyun ama artık tatmin etmiyor...Keşke bu sorunun bir çözümünü bulabilsek...
Kenny McCormick
Dahi Penguen s3
Kenny McCormick

Erkek Mesaj Sayısı : 1746
Oyundaki Nicki : samed8
Takıldığı Mekan : Dojo

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 11:36

CP'nin free üyeleri sisteminde barındırabilmesi için memberlara ihtiyaç var.Onlar için bi party olması bence gayet normal.Sonuçta oyun memberlerin verdiği para sayesinde geliştiriliyor ve ayakta kalıyor.Hiç boşuna sızlanmayın ben de free üyeyim ama doğrusu CP yönetiminede hak veriyorum...
Anıl97
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 11:51

Chuck haklı..Aslında tüm oyunlarda da böyle.Popmundo,DarkOrbit..
Beren_Eda
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
Beren_Eda

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 12:55

Haklısın,ama bu kadar da ayrıcalık yapılmaz.Üye olurken ücretsiz demeselerdi...Paralı üye olsak her şeyi alabileceğimiz için sıkılacaktık ama kısıtlama olunca zevk vermiyor.Hem madem onların bu oyunu geliştirmelerini sağlayan gelirlerden biri memberlarsa o zaman oyun paralı olsaydı.Üyelik paralı deselerdi en başta yani...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 13:09

E Hep Free Parti Zaten Birde Memberlara Özel Olsun Adı Üstünde Member Parti Bu Partide Bize Özel Size Sanki 1 Yılda 1 Kez Geliyor..Daha Yeni Christmas Bitti..Sizde Nankörsünüz.. :D
Beren_Eda
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
Beren_Eda

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 14:55

En azından bizim için yapılan partilerden memberler da yararlanıyor normal olarak...Zaten biz katologtan birşey alamıyoruz.Onların partilerinde biz mutlaka bir yere giremiyoruz.Ama onlar bizim partilerimize doğal olarak giriyorlar.Bu bana göre bir haksızlık ama tabii tek fark onların para vermiş olması...Gelir kaynağı olması...Yani bu benim fikrim.Sadece düşüncemi söyledim.
Rio_Tokagero
Özel Penguen
Özel Penguen
Rio_Tokagero

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 18 2009, 17:27

Chuck'un dedikleri doğru ancak bu member party diğer partilere göre bence çok daha coşkulu geçiyor.
ceza82
Gelişmiş Penguen s1
Gelişmiş Penguen s1

Erkek Mesaj Sayısı : 239
Oyundaki Nicki : ceza82
Takıldığı Mekan : beach
Mesajı : Herkez bir gün cpli olacak!xD

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePtsi Ocak 19 2009, 14:52

Ama bize haksızlık!Biz giremiyoruz night cluba.En azından itemleri almayız daha iyi!
41tanisenes41
Süper Penguen s2
Süper Penguen s2
41tanisenes41

Erkek Mesaj Sayısı : 658
Oyundaki Nicki : tanisenes
Takıldığı Mekan : SUMMİT-BEACH & TOWN
Mesajı : EN BÜYÜK PENGUEN ROCKHOPPER

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeSalı Ocak 20 2009, 11:00

O zaman kendi aramızda ir mesaj yazalım mesela;

Sayın yetkili;
Cluppenguin oyununda MEMBERPARTY var ve free'ler giremiyor bundan dolayı bir parti yapılmasını adının FREEPARTY olmasını ve sadece free üyelerin girmesini istiyoruz ayrıca free olarak hiç olmazsa 1 item istiyoruz.
NOT:Lütfen bu mesajı es geçmeyin.

SAYGILARLA
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bence böyle bişey yaparsak (tabii bunu ingilizce olarak göndercez) belki kabul ederler ve böyle bir parti yaparlar giç olmazsa 1 hafta
http://www.starpenguen.forumup.com-----www.starpenguen.tr.gg
disco_boy
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
disco_boy

Erkek Mesaj Sayısı : 105
Oyundaki Nicki : discoboy97
Takıldığı Mekan : Summit
Mesajı : Hayat Neşeli Olsaydı Doğarken Ağlamazdım...

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeSalı Ocak 20 2009, 11:13

bence çok güzel bi fikir
http://www.forum-kings.tr.gg
ozan300696
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
ozan300696

Erkek Mesaj Sayısı : 106
Oyundaki Nicki : Pengu Ozan
Takıldığı Mekan : her zaman yanında

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeSalı Ocak 20 2009, 11:45

Arkadaşlar şimdi şöyle düşünün biz bu oyuna para verdik neden verdik eğlencemizi arttıralım diye.Şimdi freeler oyuna herhangi bir katkı yapmıyor ve yine de oynuyor gelen free itemleri de alabiliyorsunuz.Fakat bu oyunda da çalışanlar var onların geçimini biz sağlıyoruz.Bu partiler de bize teşekkür olarak ve freeleri de gaza getirmek için yapılıyor.Asıl haksızlık trai*er mı ne onları kullanıp gizli odalara giren ve member hesaplarının şifresini ele geçirip onları kullananlardır.Hem memberlara hem de tra*ner kullanmayan freelere haksızlık yapıyorlar.Free partiye gelince aslında Türk memberlardan buna karşı çıkacak kimse olcağını sanmıyorum fakat yabancı memberlar yönetime kızabilirler.Ama free olan arkadaşlar bence member olun şurda başka ne zaman çocuk olucaz? :hh:
' DaЯaҒe
Ninja
Ninja
' DaЯaҒe

Erkek Mesaj Sayısı : 5473
Oyundaki Nicki : 1001gorkem

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeSalı Ocak 20 2009, 18:26

ozan iyi dedin aynen biz boşu boşunamı eğlenelim diye para yolladık buda bizim onlara verdiğimiz paranın karşılığı bir parti, bu kadar abartılıcak birşey yok
Rio_Tokagero
Özel Penguen
Özel Penguen
Rio_Tokagero

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeSalı Ocak 20 2009, 18:32

Parayı ver olalım. :666:
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeSalı Ocak 20 2009, 19:13

Ya onların gelir kaynagı var madem bu kadar istiyosunuz verin parayı alın member'ı night club'a girmeyin 1 item almayın oyun oynamayıverin ne olur ki eğer illa isterim diyosanız member olun
Rio_Tokagero
Özel Penguen
Özel Penguen
Rio_Tokagero

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeSalı Ocak 20 2009, 19:19

Mesaj düşüncesi iyi ancak diğerleride haklı.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeÇarş. Ocak 21 2009, 16:49

Party bitti kil*t lütfen
uunnaall
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3

Erkek Mesaj Sayısı : 856
Oyundaki Nicki : turk unal uunnaall exlenen uuunnnaalll unal cokunlu eminem22tr
Takıldığı Mekan : summit:town
Mesajı : naber arkadaşlar

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeÇarş. Ocak 21 2009, 18:54

ben member buldum oynuyom arkadaşımınmış birlikte kullanıyoz
Camuni
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
Camuni

Erkek Mesaj Sayısı : 186
Oyundaki Nicki : Camuni
Takıldığı Mekan : Ajanlık bölümü.
Mesajı : Selam.

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimePaz Ocak 25 2009, 16:23

redcindirell demiş ki:
Ya bence partinin sadece memberlere özel olması ciddi bir haksızlık oldu. Free item bile orada verilmiş zaten memberler istediği zaman shop'lardan alışveriş yapabiliyor bir de bize free item gelmiyor. Ayrıca oyun da orada... Ciddi bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.
Kessinlikle katılıyorum!
http://www.clubpenguin-tr.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeCuma Ocak 30 2009, 18:22

Ama İyi Tarafından Bakın Olaya Şimdi Member Party Yüzünden ClubPenguinde En Az 900 Kişi Member Oldu Ayrıca Disney Dünya Çapında Bilindik..Sanki ClubPenguinden Gelen Gelirlerin Hepsini Adamlar Yiyo Yo Hepsini Bağışliyorlar %80 Ne Güzel İşte Aç İnsanlar , Tedavi Görcek Hasta Olan,Yoksul İnsanların Hepsine Gidiyo Paralar
DgSh]xD
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
DgSh]xD

Kadın Mesaj Sayısı : 155
Oyundaki Nicki : Starclarie
Takıldığı Mekan : Bazen Summit Bazen Yeti! Gelin Townda oLucam hepinizi qöRmek isTerim!
Mesajı : Aman be

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 17:06

TlgBtn demiş ki:
Ama İyi Tarafından Bakın Olaya Şimdi Member Party Yüzünden ClubPenguinde En Az 900 Kişi Member Oldu Ayrıca Disney Dünya Çapında Bilindik..Sanki ClubPenguinden Gelen Gelirlerin Hepsini Adamlar Yiyo Yo Hepsini Bağışliyorlar %80 Ne Güzel İşte Aç İnsanlar , Tedavi Görcek Hasta Olan,Yoksul İnsanların Hepsine Gidiyo Paralar
Katılıyorum! Arkadaşlar düşünün ; Siz evinizde rahatça club penguini oynuyorsunuz. Ama dışarıda, aç , fakir, BİLGİSAYARIN ne olduğunu bilmeyen insanlar var. Eğer member olursanız, o parayı billybob kendine gümüş ayakkabı almak için harcamıyor. Tabii ki büyük bir kısmı aç, fakir insanlara gidiyor. Eğer harcasalardı, o zaman tamam, ben de üzülürdüm. Ama ne de olsa bu coins for change gibi bişe. Parayı veren hem düdüğü çalar, hem de o düdüğü başkasıyla paylaşır. Şimdi soruyorum; o aç insan olamk mı free üye olmk mı?

Söyliyceklerim bu kadar...
Kirmisi
Ninja
Ninja
Kirmisi

Erkek Mesaj Sayısı : 5145
Oyundaki Nicki : Kirmisi
Takıldığı Mekan : Summit
Mesajı : Bağımlılık YapabiliR!

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 17:17

Tolga o Coins For Change içindi .. Artık paraları kendilerine alıolar yoksa batarlar.
goldenone
Dahi Penguen s1
Dahi Penguen s1

Erkek Mesaj Sayısı : 1094
Oyundaki Nicki : rockhopper
Mesajı : yok

MesajKonu: Geri: Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)   Ahh şu Party(Herkez Baksın!!) Icon_minitimeÇarş. Şub. 04 2009, 19:16

:D batsalar bu site ne olur

Ahh şu Party(Herkez Baksın!!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clup Penguın(Penguın gibi penguın olan herkez baksın) :(
» herkez baksın
» Sub-Marine Party Başladı Party'le İlgili Herşey Burada
» ROCKHOPPER GELDİ HERKEZ BAKSIN
» ROCKHOPPER(YENİLENDİ:DBoyadım)HERKEZ BAKSIN