ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Tüm görevler Dogru anlatım.

+73
ciqdosh
setoline
Yehhu!!
Ryuk
arda45
minnoş97
Puffy68091
4MyHeart
Berkant
uunnaall
CrashOver
membership99
Lugibugi
melismania
ali emre
warrior98
bedirhan5
Ali1999
cafcafcık
ClubPenguinFan
Jackass
SvRSnK
DuYqU
sirine
Akilli2
boncux
Defnie96
kimocool66
GLADYATÖR
Bacary1
Rakı'nRoll
Deadboy
xxxcinoxxx
Bidox
007JamesB
sarıpapatya
Straf
lovelycute
Rio_Tokagero
sankll
sule1994
Efet
XxFoxxX
kaan99
fbli genç
baskl
shark12
'oRiginaL
ipekinge
crazycool
Onatkutay
# Falling Down
ruhcen
byjanti1001
elfinitty
çiko36105
cLåUdÏñ€
deba22
mustafakasim
jtrnt
Brkglbhrl
Lolypopy689
'BuZZ
Kroglen
Codename 47
candy girl
napoli_italy
kaplanck
Mertcan
Aydin252
SHaDoW
jokeali
Kalgonit
77 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

Erkek Mesaj Sayısı : 428
Oyundaki Nicki : Kibby99 (Yeni Pengu Paralı)
Takıldığı Mekan : ABD-Summit-Tiyatro alanı ve Town-NightClub
Mesajı : CP PİLİÇ (ESPRİ ANLAYANA)

Tüm görevler Dogru anlatım. Empty
MesajKonu: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeSalı Tem. 22 2008, 21:51

Görev 1: Case Of The Missing Puffles

İlk önce Aunt Arctic ile konuşun. Sonra IceRink' e gidin. Sağ tarafa doğru gidin ve yerdeki puffle fotoğraflarını alın. Ajan telefonunuzun yanına koyun. Şimdi haritadan Aunt Arctic'in igloosuna gidin ve fotoğrafları ona verin. Şimdi Pet Shop'a gidin; sola doğru gidin ve puffle kulübesinin üstündeki notu tıklayın. Sağ alttaki alfabeyi [Code] kullanarak şifreyi çözün ve çıkan sayıyı aklınızda tutun. Sport Shop'a gidin ve kasadaki kişiyle konuşun. Sizden şifre isteyecektir; ve daha önceden bulduğunuz sayıyı ona söyleyin. Eğer doğru söylediyseniz size yandaki dolabı açacak. Oradaki can kurtarma simitlerini alın. Ice Berg'e gidin. Can simitlerini fırlatarak penguenleri kurtarın.[!Simitleri fırlatırken rüzgarın şiddetine dikkat etmelisiniz!]. Şimdi tekrar Sport Shop'a gidin ve bu sefer dolaptan kancalı ipi alın. Ski Mountain'e gidin; orada ağlayan penguen göreceksiniz. Ajan telefonuna basın; Tools bölümüne basın ve ingiliz anahtarını seçin. Bununla teleskopu tamir edin. Şimdide haritadan Tallest Mountain'e gidin e ipinizi dağın tepesine fırlatın. Sonra pufflelarla konuşun. Sonra Aunt Arctic in yanına gitmiş olacaksınız; onunlada konuşun. Madalyanızı ve mektubunuzu alın. GÖREV BİTTi !

Görev 2: G's Secret Mission
İlk önce G ile konuşacaksınız ve sizden şifre isteyecek. Şifre: Mogul [İsteyen Ski Mountain'e gidip tabeladaki şifreyi çözebilir]. Şifreyi yazdıktan sonra size aracını gösterecektir. Aracı alın ve Ski Mountain'e gidin. Araçla "Test Run" bölümüne girin. İsterseniz oyunu oynayın ama sonuç aynı: Kaza yapılacak. Kazadan sonra gözünüzü açıyorsunuz; heryer dağılmış durumda. Önünüzdeki ipi alın, sağa doğru gidin ve Survival Guide diye bir kitap göreceksiniz. Onuda alın ve sandalyenin sağındaki ilk yoldan gidin. Önünüze çıkan çalıdan 3 tane 'O'berry alın. Sağa doğru gidin. Ağaçların birinde bir cisim olacak. Ağacın gövdesine 2-3 kere tıklayın. Tava yere düşecek. Onuda alın ve solunuzdaki, kesik ağaç görünen, yoldan gidin. Puffleların üstüne bir kere tıklayın; siyah puffle hariç hepsi kaçacak. Siyah puffle'a bir tane 'O'berry verin. En soldaki yoldan gidin. Çalılardaki kayak parçasını alın ve sırasıyla sağdaki yoldan gidin; ortadaki yoldan gidin; soldaki yoldan nehire inin. Sola kayın. Kayakla ipi sonrada 'O'berryi birleştirin ve onunla balık tutun. Tuttuğunuz balığı alın; tavaya su doldurun. Sola gidin ve yerdeki odunu alın. Nehrin yanındaki mağaraya gidin; çalılara tıklayın; içeri girin. Yerdeki küçük taşlardan birine tıklayın hepsi biraraya toplanacaklar. Oluşan daireye önce odunu sonra Survival Guide kitabını koyun. Sonra siyah pufflea kalan son 'O'berryi verin Ateş yanacak. Ateşe balığı koyun,yiyin. Tavayı koyun, suyu için. Sonra uykuya dalacaksınız. Uyanınca mağaradan çıkın. Madalya ve mektubunuzu alın. GÖREV BİTTİ!

Görev 3:Case Of The Missing Coins
İlk önce karşınızdaki penguenle konuşun. Konuştuktan sonra kasanın kapısını kapayacak ama geri açamayacak. Office yazan kapıdan üst kata çıkın. Sağa doğru gidin. İki pencere arasındaki koltuğun altına tıklayın. Atacla disketi alın. Sola doğru gidin, bilgisayara tıklayın. İlk önce bilgisayarın düğmesine basın ve açın. Sonra disketi takın. Sonra My Files>Combination_Number dosyasını açın. Kodları not edin. Aşağıya inin ve kasanın şifre bölümüne [confirm] sayıları saat yönünde yazın. Eğer doğru yazdıysanız kapı açılacaktır. İçeri girin. Yukardaki coinlere tıklayın. Penguenle konuşun. Konuşmadan sonra telefonunuz çalacak. Visit HQ tuşuna basın ve g'nin yanına gidin. G ile konuşun. Gösterdiği ekrana tıklayın. G ile konuşun, size çekmece açacak; içinden en sol üsttekini, kahverengi-kare olanı alın. Gift Shop'a gidin, üst kata çıkın. Soldaki kilitli kapıyı anahtarınızla açın. İçeri girin. Telefonunuzdan Tools bölümünden ingiliz anahtarını seçin ve önünüzdeki Powa Box yazılı kutuyu açın. Kutuya basın. Önceden aldığımız atacı kutunun içine koyun, böylece kutu bozulacak. Soldaki ızgaradan beyaz tüyleri alın. G'nin yanına gidin. Sağa gidin ve bir dolabın üstünde ampullu cihaz göreceksiniz, onu alın. Town'a gidin, oradaki ağlayan penguenle konuşun. Night Club'a girin. Heryer karanlık. Ampullü cihazı açın ve içine aşağıya inen merdiven olan hoparlöre basın. Şimdi aşağıdasınız. Etrafını dolaşın, Fuse Box yazılı dolabı açın. Şimdi noktaların hepsini yeşil yapasıya kadar uğraşın. İşlem bitince HQ'ya, G'nin yanına gidin ve beyaz tüyleri ona verin. Madalyanızı ve mektubunuzu alın. GÖREV BİTTİ!!

Görev 4: Avalanche Rescue

İlk önce G ile konuşun, o size Gadget Room'un kapısını açacak. İçeriye girin. Sağa Doğru gidin ve dolabın en üst rafındaki can simidi fırlatıcıyı alın. Şimid haritadan The Beach'e gidin ve deniz fenerinin içine girin; etrafınıza bakın ve kırmızı kayığın üsündeki ipi alın. Üst kata çıkın, ajan telefonunuzdan ,Tools bölümünden, ingiliz anahtarını alın ve teleskobu yerinden sökün; onu da alın. Şimdi Ski Village'a gidin ve oradaki kahverengi penguenle konuşun. Onun hemen arkasında bi tüy var onu alın ve sağdaki eve girin. Sağ tarafa gidin; Gone Fishing kapısının önündeki oltayı alın. Şimdi evden çıkın ve Winter Sport mağazasına girin ve üst kata çıkın. Camın önündeki ayaklığa teleskobu takın ve penguenlere giden yolu ezberleyin. Haritadan Mountain'e gidin ve öğrendiğiniz yolu takip edip yolun sonuna ulaşın. Şimdi "olta+can simidi atıcısı+ip" olarak düzenek kurun. Onunla ileri basın. En sağdaki dalların üstüne simitle vurun, kırılacaklar. Sonra en üstte duran pengueni alın ve onu bırakmadan en sağdakini de alın.[Ağırlık yapacağından daha çok sarkacaktır]. Şimdi birisini ilkini aldığınız yere bırakın ve yandan alttakine ulaşın. Şimdi bıraktığınızı yeniden alın ve üç pengueni de en sola koyun; hepsi taşı ittirip düşürecekler ve alttaki penguen bi üste çıkacak. Şimdi üç pengueni geri alın ve altta kalana sarkıtın, hepsi kurtulmuş olcaklar. Şimdi kendinizi dağda bulacaksınız, G ile konuşun ve ona önceden aldığınız beyaz tüyü verin. Madalyanızı alın.[Bu sefer mektup kendini imha ediyor, onu alamıyoruz] GÖREV BİTTİ!!

Görev 5: Secret Of The Fur

Önce G ile konuşun, sonra bilgisayara bakın. Ajan telefonunuzun Tools bölümünden tarağı seçin ve tüyü tarayın. Sonra geri gidin ve G nin elindeki beyaz tüyü tarama makinesine götürün ve taratın. Göreceğiniz gibi tüyde Sıcak Çiklata, Acı Sos ve JetPack Benzini olduğunu göreceksiniz. Şimdi bilgisayardan çıkın ve etrafınıza bakın, Prototypes yazılı rafın üstündeki Vantilatörü alın (AC 1000). Haritadan Plaza'ya gidin ve Pizzacıya girin. Oradaki penguenle konuşun, sonra da yerdeki acı sosu ve çikolatayı alın. Kasanın yanındaki pizzayı da alın. Haritadan The Beach'e gidin ve fenere girin. Etrafınıza bakın; merdivenin biraz solunda balık ağı var, ona tıklayın ve ağı alın. Şimdi de kırmızı kayığın üstündeki ipi alın ve merdivendeki penguenlerle konuşun. Üst kata çıkın ve sağa gidin. Sağda JetPack benzinini göreceksiniz. Vantilatörle onu yanınıza çekin. Ajan telefonunuzun Tools bölümünden makası seçin ve balonu tutan ipi kesin. Düşen bidonu da siz alın. Şimdi Town'a gidin ve Coffee'ye girin. Oradaki penguenle konuşun ve arkasındaki kahve makinasına tıklayın. Ajan telefonunuzun Tools bölümünden ingiliz anahtarını çıkarın ve Milk yazan boruyu makineye bağlayın. Şimdi yukarda duran bardağı "Press For Hot Chocalate" bölümüne koyun. Şimdi de makinenin sağ tarafındaki ibresini Hot bölümüne getirin ve "Press For Hot Chocalate" butonuna tıklayın. Bardağı alın. Şimdi ajan telefonunuzdan Visit HQ bölümüne basın; sonra da Gadget Room' a girin. G'nin yanına gidin. Onla konuşun ve hemen sağındaki makineye "benzini, sıcak çikolatayı(bardaktaki) ve acı sosu dökün", G ile konuşup turuncu gözlüğü alın. Şimdi Ski Village'a gidin, oradaki eve girin. Koltuğun altındaki penguenle konuşun. Koltuğun solunda bi mumluk var. Oradan mumu alın. Gözlüklerinizi takın ve Gone Fishing yazılı kapıdan içeriye girin. Şimdi balık ağıyla oltayı birleştirin ve sağ tarafa asın. Sonra üstüne mumu koyun. Yengeç gelip ağa tutulcak onu alın; geldiği tarafta yerde bir beyaz tüy var onu da alın. Şimdi ajan telefonunuzdan Visit HQ'ya basın ve Gadget Room'a girin. G'nin yanına gidin. Onunla konuşun ve yengeci ona verin. Sonra da bilgisayara girip beyaz tüyü taratın. G ile konuşun. Madalyanızı alın. GÖREV BİTTİ!!

6. Görev: Question For A Crab

Arkadaşlar G. ile konuşun.O makineyi çalıştırdıktan biraz sonra patlar ve yengeç kaçar.Yengeci takip edin.Sonuna kadar takip ettiğinizde bir tane kulübeye girecek.Ondan sonra girmek için:
Kulübenin oradan ilk başta en sağdaki yoldan ondan sonra en soldaki yoldan gidin.İple asılmış 0 berriesleri almak için telefondaki makası alın ve ipi kesin.O torbayı alın ve sağdaki yoldan gidin.Orada ki siyah puffle ye bir adet 0 berries verin ve sağdaki yoldan gidin.Ondan sonra bir tanw 0 berries i alıp kapıya tıklatın.Siyah puffle içeri girip kapıya açınca içeri girin.Bir tane ayı çıkacak siyah puffle ondan kaçarken telefonu düşürecek.Ayı hayatını anlatacak.O gidince biraz yana gidin orada kırmızı bir vana var.Onun üzerine 0 berriesi koyun.Siyah puffle onu alınca oradan su akmaya başlar.Sonra bir tane daha 0 berries alın ve üzerinden su akan borunun en üstüne koyun.Ondan sonra tekrar bir 0 berries alıp o terazi gibi olan şeyin üstüne koyun.Demir parmaklıklar gidiyor bunu yapınca.Ondan sonra biraz yana gidip çapayı,ipi ve masadaki acı ketçabı alıyoruz.Yandaki kapıyı açıyoruz.Açınca kar düşüyor.Onu kaldırmak için acı sosla 0 berriesi birleştiriyoruz ve siyah puffleye yediriyoruz.Karlar gidince dışarı çıkıyoruz.Sonra sağa,ondan sonra sola,ondan sonra tekrar sola gidiyoruz .Orada dağın üstüne tıklıyoruz.Öıkmak için ip ile çapayı birleştiriyoruz.Oradan balık tutulan yere gidiyoruz.Oradan da Pizza Parlor'a.Oradaki penguinle konuşup"Seaweed"pizzayı alıyoruz ve tekrar balık tutulan yere gidiyoruz.Pizzayı alıp ayının üstüne tıklatıyoruz.O pizzayı yerken makinedeki kırmızı kola tıklıyoruz(altında oklar var yönünü belirlemek için).Sonra G. geliyor onunla konuştuktan sonra madalyayı alıyorsunuz...

7.Görev: Clockwork Repairs

İlk önce G ile konuşun.Sonra gösterdiği yere bakın.Sonrada çıkın.Konuşma bitince mıknatısın şifreli yerine tıklayın.Şifre ise KEY bunu şifreli yazın.Yani Code bölümüne bakarak.Sonra ordan mıknatısı alın.Sonra Gadget Room’a girin.Sol taraftan ilerlerip can simidini alın.Ondan sonra town’a gidiniz.Ordaki penguenle konuşup şunları diyin:

-Wait a second,who are you?How da you know who I am?

-Wait, I’ve been looking for a picture of the gear!That poster is perfect.

Sonrada verdiği şeyi alın.İceberg’e gidip ordaki buzlu yayı mıknatısla çekin.Sonra The Plaza’ya gidin.Ordan Pizza’cıya gidin.Piyonunun yanındaki notoyı alın.Sonra The Beac’a gidin sol taraftan gidip ordaki yeşil kovayı alın.Sonra Snow Forst’a gidin.Ordan kovaya kum doldurun.The plazaya gidin.ordan The Stage’ye girin.Piyonaya basın.Aldığınız kağıtı(pizzacıdan aldığımız kağıtı) Piyonaya koyun.Ve renklerine göre müzik çalın.Sarı puffle yaklaşınca geri gidin.Sonra ona towndaki pengıenden aldığınız kağıdı verin.Kafa sallıyınca kumu yere dökün.Onun yaptığını alın.Ve Wisit HQ’ya gidin.Gadget Room’a girin.Ordan test chamber var.Ona pufflenin yaptığı şeyi koyun.Kolu çekin.Sonra kartopu resmi olan düğmeye basın.Kolu yeniden çekin.Ve onu alın.Sonra iceberg’den aldığınız yayı koyun.Kolu çekin.Ateş resmi olan düğmeye basın.Sonra kolu çekin.Ve yayı alın.Sonra snow forst’a gidip saate basın.Kardan olanı ortaya ve yayı da boş olan Yere koyun.Sonra Dock’a gidin.Ordaki penguenlerle konuşun.Oyun bitip kazanınca tahtayı alıp Saate koyun.Sonra çıkın.Sonra telefonunuz çalıcak ona basın.Konuşmadan sonra G gelicek ve göreviniz bittti…

Not:1-Kırmızı şeritli tahtayı yandaki kola,
2-Dişliyi iki küçük dişlinin arasındaki yere,
3-Yayı da soldaki küçükdişlinin üstüne yerleştirin.

8.Görev: Msterious Tremosr

Önce G ile konuşun. Konuşma bitince biraz sağda yukarıdan çekice benzeyen şeyi alın. Sonra G'nin solundaki kahverengi şapkayı alın. Beach'a gidin. Ordan balık ağı alın. Lighthouse'ye girin. Ordaki penguenden balon isteyin. Sonra soldaki balon kutusunu alın. Ski village'ye gidin. Sport Shop'a girin. Çadırın yanındaki çivileri alın. Şimdi dock'a gidin. Kutup ayısı ile konuşun. Yengecin unuttuğu lambayı alın. Çukura girin. Sonra çıkın.G'nin yanına gidin. Ordaki oksijen tüpüne tıklayın. Uyarı gelecektir. G ile konuşun. Şimdi oksijen tüpünü alın. Town'a gidin. Bir harita paçası snow forst'a gidecektir. Takip edin. Bayrağın üstüne gelince tıklayın. Plazaya gidin. Harita penguenin gazetesine girecek. Gazeteyi isteyin. Vermeyecektir. Pizza Parlor'a gidin ve pizza alın. Onu penguene verin. Gazeteyi idventory'e koyun. Gazeteye tıklayın. Hairtayı boş bir kutuya koyun. Şimdi coffe shop'a gidin. Ordaki penguene kurabiyeleri toplamasında yardımcı olun. Size verdiği kurabiyeyi alın. Town'a gidin. Yeşil puffle'a şapkayı giydirin. Sonra da kurabiyeyi yedirin. Haritanın diğer parçasını da alın. Şimdi balon kutusundan bir balon çıkarın. Helyum ile şişirin. Bu balonu Gift Shop tabelasına koyun. Gift Shop havaya kalkacak. Hemen altına balık ağını yerleştirin. Şimdi de çivileri alıp gift shop'un üstüne tıklatın. Çekiçle de çivileri çakın. Sonra dock'taki çukura girin.
Harita parçaların tek sayfaymış gibi okuyun. Örnek;
Sayfa 1 Sayfa 2
(1)Right (2)Left
(3)Right (4)Right
(5)Left (6)Right

Sonra kazı makinesinin olduğu yere gelceksiniz. Boiler Room'a girin. Kutup ayısı ile konuşun. Tekme atınca kazan bozulacak. Üstüne tıklayın. Boruları birleştirip tamir edin.
HQ'ya gidin. G ile konuşun ve görev bitti!

Not:Kağıt herkeze göre değişebiliyor haberiniz olsun

Left=Sol
Rigt=Sağ

İyi eğlenceler sonunda ödülünüzü ve madalyanızı almayı unutmayın... 🆗
jokeali
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
jokeali

Erkek Mesaj Sayısı : 160
Oyundaki Nicki : jokealies
Takıldığı Mekan : summit/dojo

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 23 2008, 11:43

sağol görevler geçmiş olsada emeğine sağlık süper olmuş 🆗 tamamtamam
SHaDoW
Özel Penguen
Özel Penguen
SHaDoW

Erkek Mesaj Sayısı : 3594
Oyundaki Nicki : Puffler4 ve Star Life
Takıldığı Mekan : Town
Mesajı : mutluluk budur

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 23 2008, 14:58

teşekkürler
Aydin252
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2

Erkek Mesaj Sayısı : 20
Oyundaki Nicki : Aydin252
Takıldığı Mekan : Herhangi bi mekan..
Mesajı : I Love My Puffles

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Tem. 24 2008, 07:10

çok tşkkrlr
Mertcan
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Mertcan

Erkek Mesaj Sayısı : 2536
Oyundaki Nicki : mertcancan
Takıldığı Mekan : summit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Tem. 24 2008, 07:41

çok teşekkürler ben yapmıştım ama ellerine sağlık 🇲🇱
kaplanck
Dahi Penguen s1
Dahi Penguen s1
kaplanck

Erkek Mesaj Sayısı : 919
Oyundaki Nicki : Kaplan
Takıldığı Mekan : Beacon
Mesajı : Ruh Halimi biri deiştirip duruyo kim o!

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Tem. 24 2008, 07:45

Saol
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeCuma Tem. 25 2008, 01:04

Bişey değil arkadaşlar bilmeyenler buradan bakıp görevlerini tamamlasınlar 🆗
napoli_italy
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1

Kadın Mesaj Sayısı : 5
Oyundaki Nicki : esozz
Takıldığı Mekan : her yer

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeC.tesi Tem. 26 2008, 13:28

town da ki penguin nerde?
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Tem. 27 2008, 08:06

Night Club 'ün önünde biraz dolaş.
candy girl
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
candy girl

Kadın Mesaj Sayısı : 39
Oyundaki Nicki : Siola
Takıldığı Mekan : Summit ve de Her yer!
Mesajı : Millet çekilin Dünya'nın En Kokoş Kızı Geliyor

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Tem. 27 2008, 14:40

Yararlı bir konu olmuş
Codename 47
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
Codename 47

Erkek Mesaj Sayısı : 1312

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Tem. 27 2008, 15:24

hepsi aynı anlatıyo işte güzel anlatım kolay anlatım pratik falan yok hepsi aynı 🇰🇷
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Tem. 27 2008, 16:13

Teşekkürler arkadaşım :)
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Tem. 27 2008, 18:50

Önemli değil arkadaşlar...
napoli_italy
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Tem. 27 2008, 20:58

evet çok güzel olmuş! taa ben hala göremedim .
Kroglen
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Kroglen

Erkek Mesaj Sayısı : 2354
Oyundaki Nicki : Simsekceza
Takıldığı Mekan : Summit
Mesajı : Naber Millet

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePtsi Tem. 28 2008, 10:55

8. görev bozuk galiba
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeSalı Tem. 29 2008, 14:45

Yok kontrol ettim doğru hangi bölümde takıldığını söyle yardımcı olayım...
napoli_italy
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeSalı Tem. 29 2008, 17:48

8. görev bende açılmıo! ve kesinlikle eminim town da penguin yok 😢
'BuZZ
Özel Penguen
Özel Penguen
'BuZZ

Erkek Mesaj Sayısı : 3678

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeSalı Tem. 29 2008, 18:04

teşekkürler
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeSalı Tem. 29 2008, 20:39

Anladım bak sen bana takıldığın yeri söyle ben sana anlatırım ben onu başka bölüm sanmıştım şimdi ; Takıldığın görev sayısını ve bölümüünü söyle hemen yardımcı olayım 🆗 Ancak biraz detaylı anlatırsan iyi yardımcı olabileyim

Not:Arkadaşlar eğer takıldığınız yer olursa hemen bana anlatın :ys:
Lolypopy689
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

Kadın Mesaj Sayısı : 110
Oyundaki Nicki : Lolypopy689
Takıldığı Mekan : Summit veya Frozen
Mesajı : TaKıL bAnA hAyATıN rEnKlEnSiN fAzLa TaKıLmA gÖkKuŞaĞıNa DöNeRsİn xD

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 08:36

1. görevde puffle ler le konuşun diyo puffleler nerde?????????? 🇧🇱
http://www.simoscukk.tr.gg
Lolypopy689
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 08:42

kalgonit yaaa 1. görevde puffle lerle konuşun diyo ya ben pufflelerin yerini bilmiyorum senden acil cevap bekliyorum
Brkglbhrl
Özel Penguen
Özel Penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 3741

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 08:55

Flood Yapma Lütfen ! Mointainde 🆒 Halatı Mountaine At Çıkıyorsun
http://grafik-tr.tr.cx
Lolypopy689
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 10:50

kalgonit diğer soruların cevaplarını ben kendim buldum ama 5. görevde coffee ye gittim görevleri anlatan yazında kahve makinasına tıklayın yazıyo ben tıkladım ama sarı bi yazı çıktı ve hiç birşey olmadı lütfen yardım et 😢
Lolypopy689
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 10:53

berk 07 çok saol ama ao soruların cevaplarını deneyerek buldum son mesjıma cevap verirsen sevinirim
Brkglbhrl
Özel Penguen
Özel Penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 3741

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 10:58

Ajan Telefonunda Bi araç var önce tamir et Sütü fln dök 🆗
http://grafik-tr.tr.cx
jtrnt
Aktif Penguen s3
Aktif Penguen s3
jtrnt

Erkek Mesaj Sayısı : 163
Oyundaki Nicki : jtrnt
Takıldığı Mekan : ski vilage
Mesajı : nbr

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 12:00

8. görev kurabiyeleri topladım kurabiye vermedi
Lolypopy689
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 13:50

BERK ÇOK TŞK EDİYORUM ÇOK SAOL
Lolypopy689
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 14:51

ya 5. görevde ben makinaya sıcak çikolatayı falan dökmeye çalışıyorum sarı yazılar çıkıyo yine yardım istiyorumdaha doğrusu sarı yazıda makina yanlızca kürk kabul eder yazıyo bilenlerden yardım istiyorum
mustafakasim
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Oyundaki Nicki : musty9505
Takıldığı Mekan : town center

MesajKonu: ddd   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 16:53

! görevde ipi aldım dağın tepesine atıyorum (nothin much to do up here ) dio ne yapıcam
mustafakasim
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeÇarş. Tem. 30 2008, 18:04

tamam sorun çözüldü
deba22
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1
deba22

Erkek Mesaj Sayısı : 4
Oyundaki Nicki : pengu hengu1
Takıldığı Mekan : disco

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Tem. 31 2008, 08:22

ajan olmak için
ne kadar bekliycam :zz:
cLåUdÏñ€
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
cLåUdÏñ€

Kadın Mesaj Sayısı : 341
Oyundaki Nicki : Hayatbayat
Takıldığı Mekan : ıce rıng
Mesajı : Sadece CP ve Popmundo

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Tem. 31 2008, 09:29

aunt arctic nerede yaşıyor ve kim
mustafakasim
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Tem. 31 2008, 13:12

Arkadaşlar bütün görevleri 2 günde bitirdim saol kalgonit
Lolypopy689
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Ağus. 03 2008, 17:39

banada 8. görev sonunda kurabiye vermediler
Lolypopy689
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePtsi Ağus. 04 2008, 05:28

ne zaman çözüldü
çiko36105
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
çiko36105

Erkek Mesaj Sayısı : 32
Oyundaki Nicki : ciko36105
Takıldığı Mekan : heryer

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePtsi Ağus. 04 2008, 06:42

yha 1. görevde dağın tepesindeki puffleler nerde yha bende bişi çıkmıyo nasıl konuşcaz???bi yardım et yha

Şimdide haritadan Tallest Mountain'e gidin e ipinizi dağın tepesine fırlatın. Sonra pufflelarla konuşun. Sonra Aunt Arctic in yanına gitmiş olacaksınız; onunlada konuşun. Madalyanızı ve mektubunuzu alın. GÖREV BİTTi !

burayı yapamıyorum ipi fırlatıyom en yükseğe saplanıyo Hmm...nothing much to do up here. diyo sağa sola gidemiyom puffle çıkmıyo nası yapcam yha delircem...
çiko36105
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
çiko36105

Erkek Mesaj Sayısı : 32
Oyundaki Nicki : ciko36105
Takıldığı Mekan : heryer

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeSalı Ağus. 05 2008, 07:04

tmm buldum saol orda teleskobu tamir edince o tırmıcağımız dağa bakıyosun ve orda uçan puffle görüyosun çıkıyosun tırmanıyosun öyle bulabildim ben puffleleri...
elfinitty
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
elfinitty

Takıldığı Mekan : aurora,vanilla,alpine

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeSalı Ağus. 05 2008, 12:19

6. görevde çapa we ipi birlestirdim ama daga atamadim :ff:

edit:sorun halloldu
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09 2008, 19:14

Arkadaşlar tatildeydim o yüzden sorunlara cevap veremedim ama artık burdayım eğer çözülmeyen sorun varsa tektek cevaplayabilirim...
byjanti1001
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
byjanti1001

Erkek Mesaj Sayısı : 393
Oyundaki Nicki : Baybaydar

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09 2008, 22:01

Cok Tesekkurler..
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Ağus. 10 2008, 11:46

Önemli değil...
ruhcen
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1
ruhcen

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Oyundaki Nicki : ruhcen96
Takıldığı Mekan : town

MesajKonu: 8. görev   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Ağus. 10 2008, 12:17

😢 8. görev nasıl yaa yapamadım bir türlü
ruhcen
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1
ruhcen

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Oyundaki Nicki : ruhcen96
Takıldığı Mekan : town

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Ağus. 10 2008, 12:18

rütbe nasıl arttırırım club penguin tr de
# Falling Down
Ninja
Ninja
# Falling Down

Kadın Mesaj Sayısı : 5996
Oyundaki Nicki : redcindirell

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Ağus. 10 2008, 12:42

ruhcen flood yapma

flood: iki veya daha fazla üst üste mesaj atmak demektir ve yasaktır.bunu yapmakla bile uyarı alabilirsin.

@ayrıca konu dışı rütbeni mesaj sayını artırarak ilerletebilirsin
http://mileycyrusfan.niceboard.net/
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 01:18

Bak 8. görev şöyle yapılıyor kısaca anlatıyorum

1- G ile konuşacaksın konuşma bitinde biraz yandaki oklarla dolaş bir dolap var ordan kahferengi çekici al.( Ama duvarda asılı olanı al)

1- Sonra tekrar G nin yanına git orda bir şapka var onu al.

3- The beac ' heye git ve Light Houseye (ordaki büyük kuleye işte) Gir ordan penguenle konuş sonrada yanındaki balon kutusunu al.Sonrada dışarıda balıkların yanındaki ağa tıklayarak ağ al.

4- Sonra Ski Village ye gidip sport shop a gir oradan çadırın tanındaki çivi kutusunu al ve Dock a git.

5-Dock da kutup ayısıyla konuş gidecekler çukura gir çık ve yengecin bıraktığı gaz lambası gibi şeyi al.Sonra çıkın.G'nin yanına gidin. Ordaki oksijen tüpüne tıklayın. Uyarı gelecektir. G ile konuşun. Şimdi oksijen tüpünü alın. ( Eğer gene alamazsanız G ile tekrar konuşun)

6-Yengeç bir kağıt parçalayacak o kağıtları bulmak town a git biri Night Club ün N sinde kalacak ona elleme ve Snow Frost a gideni takip et bayrakdan al.

7-Alırken Plazaya gidecek adamın gazetesine girecek adamla konuş ve pizza parlor a git.Oradan penguenle konuş ve pizza al dışarıdaki gazeteli adama ver.

8-Sana gazete verecek onu alıp idventorye koy ( eşyalarımızı koyduğumuz yer ) oradan gazetenin üzerindeki o kağıda tıkla çıkacaktır.

9-Şimdi coffe shop'a gidin. Ordaki penguene kurabiyeleri toplamasında yardımcı olun. Size verdiği kurabiyeyi alın. (toplamak için yerdeki kurabiyelere tıklayın ve mauseyi yana getirip ok işareti çıkınca tıklayın)

10- Kurabiyeyi alıp dışarı çıkın G nin yanından aldığımız şapkayı puffleye takın ve kurabiyeyi ona verin kağıt parçası düştüğünde öbürü ile birleştir Right-Left falan çıkar (Right=Sağ Left=Sol herkezde farklı çıkar o yazılar)

11-Şimdi balon kutusundan bir balon çıkarın. Helyum ile şişirin. Bu balonu Gift Shop tabelasına koyun. Gift Shop havaya kalkacak. Hemen altına balık ağını yerleştirin. Şimdi de çivileri alıp gift shop'un üstüne tıklatın. Çekiçle de çivileri çakın.Ve Dock a gidin.

12-Sonra o çukura gidin ve kağıdı okuyun aklınızda tutun mesela

Right-Left
Left-Right
Right-Right
Left-Right olursa (bu bir örnektir) Sağ Sol Sol Sağ Sağ Sağ Sol Sağ olarak gideceksiniz.

Sonra çukurun içinde yanda başka çukur oraya girin ve gaz lambasına tıklaayarak yakın kağıtda yazan Sağ Sol olarak çukurlardan gidin.

13-Sonra kazı makinesinin olduğu yere gelceksiniz. Boiler Room'a girin. Kutup ayısı ile konuşun. Tekme atınca kazan bozulacak. Üstüne tıklayın. Boruları birleştirip tamir edin.
HQ'ya gidin. G ile konuşun ve görev bitti!

Biraz karışık ama dediklerimi TEK TEK uygularsan işine yarayacağından eminim 🆗
Onatkutay
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1
Onatkutay

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 10:18

8. görevde haritayı okuamyı çözemedim:d??
Kalgonit
Gelişmiş Penguen s3
Gelişmiş Penguen s3
Kalgonit

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 22:37

Bak parçaları topladıysan o parçaları birleştiriyosun yani birini birinin üzerine kooy sonra yukarıda bir kağıt parçası çıkar ona tıklayında Right Left falan der 🆗
crazycool
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
crazycool

Kadın Mesaj Sayısı : 132
Oyundaki Nicki : zuurt324
Mesajı : herşey dün gibi inan gelir geçer bilemezsek kıymeti hayat bizi içer!!!

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePaz Ağus. 17 2008, 19:15

peki 5. görevde acı sos sıcak çikolata ve jet pack benzinini makinanın neresine döküyoruz??? 🇳🇪

edit:buldum 5. görevin en başında analiz yaptığımız makinanın solundaki makinaya döküyoruz
ipekinge
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
ipekinge

Kadın Mesaj Sayısı : 44
Oyundaki Nicki : ipekinge
Takıldığı Mekan : pizza parlor,town
Mesajı : free membership!!!!!!

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePtsi Ağus. 18 2008, 18:14

ben bu siteye yeni üyeoldum daha önce hiçbi site 8.görev hakkında bana yardımcı olmamıştı çok teşekkür ederim çok güzel anlatmışsın :hh:
http://www.clubpenguenci.blogcu.com
'oRiginaL
Dahi Penguen s3
'oRiginaL

Erkek Mesaj Sayısı : 2113
Oyundaki Nicki : Xproto
Takıldığı Mekan : Summit/Town
Mesajı : Ch1LeCa$$

MesajKonu: Geri: Tüm görevler Dogru anlatım.   Tüm görevler Dogru anlatım. Icon_minitimePtsi Ağus. 18 2008, 20:18

Bütün görevler ayrı ayrı verilmişti zaten.Bunu oyman iyi olmuş yinede.Üst konu yapsalar keşke...
http://avatarfun.yetkinforum.com/

Tüm görevler Dogru anlatım.
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» 7. 8. 9. ... gorevler
» Sitede Açıklaması Verilen Görevler!
» Epf Bütün Görevler
» Bütün Görevler :)
» Görevler Bitince Ne Oluyor