ClubPenguinTR.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ClubPenguinTR.com

Latest imagesAnasayfaAnasayfaGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!

+18
selin
Brkglbhrl
Milhouse
gavano
Badboys07
crazy_boy
»MéLîH«
karakartal.`
mehmet123456
Tutankhamun
Alparslan 66
Apricot
Kirmisi
DarknessTR
casska
SpyLonely
Zuntard
WiLd_DaRkNeSs
22 posters
YazarMesaj
WiLd_DaRkNeSs
Özel Penguen
Özel Penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 4335
Oyundaki Nicki : Darkbird87

Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Empty
MesajKonu: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 18:42

Merhaba Arkadaşlar!Sizi bir konuda uyarmak istediğim için bu konuyu açmaya karar verdim!Lütfen bu konuyu dikkatle okuyun!
Biliyorsunuzdur b
risi tüm Türk penguinleri member yapmaya başladı yalnız bazı arkadaşlar bunun kendi kendine olabildiğini düşünüyorlar.Fakat kendi kendine olabilmesi imkansız birşey gibi...İnanmayanlar bile bunu lütfen okusun!Bu konuda sizi bir konuda uyaracağım.Lütfen yazacaklarımı dikkatle okuyun...!

Benim penguinimde manage account'a baktıktan sonra memberlığım 12 ay sürüyordu yalnız 1 ay geçtikten sonra memberlığım sona erdi 🇲🇹 🇸🇸 🇰🇷 Ve benim başka bir penguinime gelen bela:
Penguinimin şifresini kimseye vermememe rağmen penguinim sınırsız ban aldı!
Eğer sizin penguininiz de kendi kendine member olmuş veya söylediğim gibi bKesinlikle kimseye şifre vermemiştim.sizide başkası member yapmışsa dikkatli olun. bana olan bela sizin başınızada gelmesin.
Tamamen kendi anlatımımdır.(Alıntı sanmayın diye :LoL: )Anlamadığınız yerleri lütfen mesaj atarak sorunuz...!
Saçma bir konu açmışsam çok özür dilerim 🇧🇱
Saygılarımla...! 🇵🇷

En son festimcan tarafından Cuma Mayıs 02 2008, 18:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 18:43

Benim de bitti ama üstümde en son giydiğim en havalı kıyafetlerim duruyor.Sağol!
SpyLonely
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2
SpyLonely

Erkek Mesaj Sayısı : 26
Oyundaki Nicki : Hep degisir
Takıldığı Mekan : Her yer xD

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 18:48

Bu mesajı 10 kişiye gönder.. eğer gönderirsen hoşlandığın kız sana 3 gün içinde çıkma teklifi edicek Bi kişi buna inanmadı trafik kazası geçirdi.. Bir kişi daha inanmadı felç oldu.. :hh: :hh: :P

Şaka :666:

İşin ciddi tarafına geliyorum.. Evet aslında olabilir.. Ama bana o kadarda mantıklı gelmedi..
casska
Özel Penguen
Özel Penguen
casska

Erkek Mesaj Sayısı : 4009
Oyundaki Nicki : casska, çaldığım memberlar Sitem: -
Takıldığı Mekan : Forum oyunları
Mesajı : Sevgilimi kaybettim bulan var mı?

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 18:50

Doğru olabilir.evet
http://www.frmgeyiq.co.cc
DarknessTR
Özel Penguen
Özel Penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 4196

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 18:51

Banlanması çok garip :S
Kirmisi
Ninja
Ninja
Kirmisi

Erkek Mesaj Sayısı : 5145
Oyundaki Nicki : Kirmisi
Takıldığı Mekan : Summit
Mesajı : Bağımlılık YapabiliR!

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 18:51

Hmm garip 🇸🇸
Apricot
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Apricot

Erkek Mesaj Sayısı : 2458
Oyundaki Nicki : Rals22 (member)
Takıldığı Mekan : Her Yer
Mesajı : Guitar Hero World Tour

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 18:58

iyiki free üyem member değil:D
http://www.music.0-yo.com
Alparslan 66
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
Alparslan 66

Erkek Mesaj Sayısı : 1676
Oyundaki Nicki : Alparslan 66
Takıldığı Mekan : iTeM kOKuSu OLaN yEr
Mesajı : Size bir sırrımı açıklayayım ben aslında süper penguin değilim xDkimseye söylemeyin haa

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 04:36

doğum tarihin falansa akrabaların biliyordur belki onlardan biri seni banlamıştır olabilir ama bende memberdim giydiklerimin hepsi gitti seninkiler nasıl durdu wild wolker bir fikrin varmı belki çok giyiyosundur oda üstüne yapışmıştır :hh:
Tutankhamun
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Tutankhamun

Erkek Mesaj Sayısı : 2262

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 06:05

festimcan demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar!Sizi bir konuda uyarmak istediğim için bu konuyu açmaya karar verdim!Lütfen bu konuyu dikkatle okuyun!
Biliyorsunuzdur b
risi tüm Türk penguinleri member yapmaya başladı yalnız bazı arkadaşlar bunun kendi kendine olabildiğini düşünüyorlar.Fakat kendi kendine olabilmesi imkansız birşey gibi...İnanmayanlar bile bunu lütfen okusun!Bu konuda sizi bir konuda uyaracağım.Lütfen yazacaklarımı dikkatle okuyun...!

Benim penguinimde manage account'a baktıktan sonra memberlığım 12 ay sürüyordu yalnız 1 ay geçtikten sonra memberlığım sona erdi 🇲🇹 🇸🇸 🇰🇷 Ve benim başka bir penguinime gelen bela:
Eğer sizin penguininiz de kendi kendine member olmuş veya söylediğim gibi bKesinlikle kimseye şifre vermemiştim.sizide başkası member yapmışsa dikkatli olun. bana olan bela sizin başınızada gelmesin.
Tamamen kendi anlatımımdır.(Alıntı sanmayın diye :LoL: )Anlamadığınız yerleri lütfen mesaj atarak sorunuz...!
Saygılarımla...! 🇵🇷

festimcan sen bi konu açmıştın yanlış hatırlamıyorsam başka bir üye de olabilir ama demiştin ki kendi kendime member oldum xD
WiLd_DaRkNeSs
Özel Penguen
Özel Penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 4335
Oyundaki Nicki : Darkbird87

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 09:19

HİPERPENGUEN demiş ki:
festimcan demiş ki:
Biliyorsunuzdur b

Saygılarımla...! 🇵🇷

festimcan sen bi konu açmıştın yanlış hatırlamıyorsam başka bir üye de olabilir ama demiştin ki kendi kendime member oldum xD

evet öyle bir konu açmıştım.Türkleri birisi yapıyor ama nasıl yapıyor ve şifremizi nereden biliyorsa... xD
Zuntard
Ninja
Ninja
Zuntard

Erkek Mesaj Sayısı : 7022

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 10:00

Free'lerin dostu Turkish-hacker! xD
casska
Özel Penguen
Özel Penguen
casska

Erkek Mesaj Sayısı : 4009
Oyundaki Nicki : casska, çaldığım memberlar Sitem: -
Takıldığı Mekan : Forum oyunları
Mesajı : Sevgilimi kaybettim bulan var mı?

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 11:02

Ben hiçbişi anlamdım yaa
http://www.frmgeyiq.co.cc
mehmet123456
Süper Penguen s2
Süper Penguen s2
mehmet123456

Erkek Mesaj Sayısı : 690
Oyundaki Nicki : 1996mehmet , okullll
Mesajı : Summitte beni görebilirsiniz.

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 11:48

bende hiç birşey anlamadım
Tutankhamun
Club Penguin-TR s1
Club Penguin-TR s1
Tutankhamun

Erkek Mesaj Sayısı : 2262

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 15:24

festimcan demiş ki:
HİPERPENGUEN demiş ki:
festimcan demiş ki:
Biliyorsunuzdur b

Saygılarımla...! 🇵🇷

evet öyle bir konu açmıştım.Türkleri birisi yapıyor ama nasıl yapıyor ve şifremizi nereden biliyorsa... xD

allah alllah nasıl yaww 🇳🇪

ama bir yandan iyi :nn:
karakartal.`
Yasaklı
Yasaklı
karakartal.`

Erkek Mesaj Sayısı : 3532
Oyundaki Nicki : Meteetr, Djcoolboy
Takıldığı Mekan : Disco
Mesajı : Yarismaci arkadaslarima basarilar diliyorum xD

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 15:40

gelsin beni de member yapsın sonra parolamı unutsun! :hh:
http://www.clubpenguin-tr.com
»MéLîH«
Ninja
Ninja
»MéLîH«

Erkek Mesaj Sayısı : 9193
Oyundaki Nicki : Mimifb!
Mesajı : cybeRcix!

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 15:42

NoProblem demiş ki:
gelsin beni de member yapsın sonra parolamı unutsun! :hh:

Öyle olsa :D
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03 2008, 16:10

ya bnide member yapsın ban yersem bi pengu dha açarım zaten
crazy_boy
Yeni Penguen s1
Yeni Penguen s1
crazy_boy

Erkek Mesaj Sayısı : 5
Oyundaki Nicki : sanane
Takıldığı Mekan : summit

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02 2008, 16:32

ben hiç bir şey anlamdım yaww
Alparslan 66
Dahi Penguen s2
Dahi Penguen s2
Alparslan 66

Erkek Mesaj Sayısı : 1676
Oyundaki Nicki : Alparslan 66
Takıldığı Mekan : iTeM kOKuSu OLaN yEr
Mesajı : Size bir sırrımı açıklayayım ben aslında süper penguin değilim xDkimseye söylemeyin haa

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimePaz Ağus. 03 2008, 17:26

bazı sitelerde şifre bulma öntemleri var ama şans olduğunu düşünüyorum hatta bu sitedede var
Badboys07
Süper Penguen s1
Süper Penguen s1
Badboys07

Erkek Mesaj Sayısı : 509
Oyundaki Nicki : Ne türlü ararsan var
Mesajı : Cp siz Hayat Yok

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimePaz Ağus. 03 2008, 18:43

saol
gavano
Yeni Penguen s2
Yeni Penguen s2

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Oyundaki Nicki : gavano2
Takıldığı Mekan : dısco
Mesajı : club penguin süperrrrrr

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 19 2008, 19:30

benımkı cok cok garıp bana bedava pre gelmıs :D ve 1 yıldır oynamıyom :D
Milhouse
Club Penguin-TR s3
Club Penguin-TR s3
Milhouse

Erkek Mesaj Sayısı : 2981
Oyundaki Nicki : Kaqo
Mesajı : Club penguin TR

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 19 2008, 19:45

Banada bedava member geldi ama bişey olmadı
Brkglbhrl
Özel Penguen
Özel Penguen

Erkek Mesaj Sayısı : 3741

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 19 2008, 19:48

Milhouse demiş ki:
Banada bedava member geldi ama bişey olmadı
Neeeee 🇧🇩
http://grafik-tr.tr.cx
selin
Gelişmiş Penguen s2
Gelişmiş Penguen s2
selin

Kadın Mesaj Sayısı : 302
Oyundaki Nicki : slny1 ve selin1234
Takıldığı Mekan : genelde her yer:)
Mesajı : hayattan nefret ediyorum...

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimePerş. Ağus. 21 2008, 19:12

saol
http://www.clubpenguin.com/
=LoLiPoP=
Club Penguin-TR s3
Club Penguin-TR s3
=LoLiPoP=

Kadın Mesaj Sayısı : 2920
Oyundaki Nicki : мiχiηмαtcн,σ αяtist вєηiм xD
Takıldığı Mekan : Summit=>Town
Mesajı : ♥Di∂єм♥cαмρ яσck♥

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimePerş. Ağus. 21 2008, 19:22

selin=floodunuz silinmiştir...
mmmeeedddsss
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
mmmeeedddsss

Erkek Mesaj Sayısı : 124
Oyundaki Nicki : mertontik
Takıldığı Mekan : town
Mesajı : şehitler ölmez vatan bölünmez

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Ağus. 22 2008, 06:52

Tam Hatırlamıyorum Ama benim Oyuna ilk kaydorduğum(CP nin bebekliği) Zamanlardakı şapka ve pinlerim gitti

Emin değilim ama galiba Ip lerle ilgili x pengunun Ceza aldığı IP Değişip senin Ip olursa ceza sana geliyo... Hani varya tam ceza alınca(ban) interneti kapa die

Bunu yapınca cezan başkasına gıdıyo(veya item veya member)

Not: IP:serverin(ör:superonline)ın size verdiği numara
TinkieWinkie
Süper Penguen s3
Süper Penguen s3
TinkieWinkie

Erkek Mesaj Sayısı : 713
Oyundaki Nicki : alisamett & alisamettt
Takıldığı Mekan : Summit&Town
Mesajı : sss

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Ağus. 22 2008, 07:21

İŞte ÇÖZÜm yeni club penguin hile programı çıktı bu sitenin bloggum undan bulabilirsiniz ve sınırsız banınızı silebilirsiniz yani tekrar kavuşabilirrsiniz
sirin_95
Aktif Penguen s2
Aktif Penguen s2
sirin_95

Kadın Mesaj Sayısı : 97
Oyundaki Nicki : sirin 95
Takıldığı Mekan : Town,İce Berg,Beach,Plaza
Mesajı : cLuB PeNGuiN oLmAsa Ne YaPaRDık aCeBa..?

MesajKonu: Geri: Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!   Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!! Icon_minitimeCuma Ağus. 22 2008, 07:25

yha biri benide yapsa hayrına sonra ben değişrim şifremi :hh:

Dikkat!Lütfen Herkes Buraya Baksın!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası